ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

TEDi otworzy duży sklep w Retail Park Karpacka

Sieć TEDi dołącza do grona najemców w Retail Park Karpacka w Bielsku Białej. Marka oferująca produkty codziennego użytku będzie korzystała z powierzchni ponad 1,1 tys. m2. Otwarcie sklepu planowane jest w październiku br. Galeria należąca do Biura Inwestycji Kapitałowych pozostaje wynajęta w całości. W transakcji pośredniczyła firma Savills.


Sieć TEDi podpisała umowę najmu 1127 m2 powierzchni w Retail Parku Karpacka w Bielsku Białej. Otwarcie nowego sklepu planowane jest w październiku br. Umowa najmu powierzchni, w galerii handlowej należącej do Biura Inwestycji Kapitałowych, została zawarta na okres 5 lat. Sieć TEDi oferuje produkty codziennego użytku, artykuły upominkowe i dekoracyjne, materiały piśmienne i gry, a także artykuły na przyjęcia, produkty dla majsterkowiczów i artykuły drogeryjne.


Retail Park Karpacka to rodzaj parku handlowego, w którym brak jest części wspólnych, a do każdego sklepu prowadzi osobne wejście prosto z parkingu. Oferuje łącznie ok. 6,9 tys. m2 powierzchni handlowej. Park składa się z dwóch obiektów: supermarketu spożywczego Biedronka liczącego 1,1 tys. m2 oraz wielofunkcyjnego kompleksu handlowego o powierzchni 5,8 tys. mkw.Źródło: Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A.

25.09.2018


Tagi: Retail Park Karpacka, najemca