ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Kolejne transakcje Kancelarii Brochocki

wykres


Kancelaria Brochocki pośredniczyła w wynajmie kolejnych mkw. na warszawskim i krakowskim rynku nieruchomości komercyjnych.


Do grona klientów Kancelarii Brochocki dołączyła firma Enodo Sp. z.o.o, która wynajęła ok. 700 mkw. powierzchni biurowej w zabytkowej mokotowskiej kamienicy na ulicy Łowickiej 62.


W nowoczesnym budynku Airtech Business Park przy ulicy Kolejowej 5/7, na pograniczu Śródmieścia i Woli, swoją siedzibę będzie mieć międzynarodowa firma z branży przemysłowej, która zajmie powierzchnię ponad 700 mkw.


Explorer HQ Sp. z.o.o wynajęła 600 mkw. w samym centrum Warszawy. Firma będzie zlokalizowana w nowoczesnej butikowej kamienicy na historycznej ulicy Mazowieckiej 9.


Natomiast 400 mkw. parteru w kompleksie biurowym Adgar Wave przy ulicy Gintrowskiego 53 na Mokotowie zostanie zaantektowane przez wchodzący na rynek nowy klub fitness.


Delikatessen Sp. z.o.o przedłużyła umowę najmu na kolejne lata. Agencją Brand & Design zajmuje 280 mkw. w budynku Mała PAST-a przy ulicy Pięknej 19.


Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubiorów otworzyła swoją siedzibę w kamienicy na ulicy Okólnik 11 w Warszawie, która znajduje się blisko ulicy Nowy Świat.


Do budynku Wiśniowy Business Park wprowadzi się Knauf. Dzięki Kancelarii Brochocki firma wynajęła 200 mkw. powierzchni biurowej w budynku klasy „A” położonym na ulicy 1 sierpnia 6.


W budynku Notus przy ulicy Komitetu Obrony Robotników 45 przestrzeń biurową o powierzchni 200 mkw. zajęła firma BTL Polska Sp. z.o.o. - międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości aparatury medycznej.


Kancelaria Brochocki aktywnie działa również poza granicami Warszawy. Nowym najemcą 360 mkw. w nowoczesnym kompleksie Green Office Center przy ulicy Walerego Sławka 5 w Krakowie została firma KONE Polska Sp. z.o.o.


Źródło: Kancelaria Brochocki

02.10.2018


Tagi: biura, wynajem, pośrednictwo


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Firma Apsys postanowiła przenieść swoją warszawską siedzibę do jednego z najbardziej prestiżowych budynków...

SPOTKANIA BIZNESOWE