ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Nowa Grochowska na Gocławku

wykres


ATAL, ogólnopolski deweloper, rozpoczyna sprzedaż pierwszej części warszawskiego projektu – Nowa Grochowska. Kompleks mieszkaniowy powstaje w dzielnicy Praga-Południe nieopodal ulicy Grochowskiej i Ostrobramskiej. W inwestycji powstanie 155 mieszkań oraz 4 lokale usługowe. Atutem osiedla Nowa Grochowska jest lokalizacja w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych prawobrzeżnej Warszawy zapewniająca doskonałą komunikację z centrum miasta.


W pierwszym etapie osiedla Nowa Grochowska zostanie wybudowany budynek o kaskadowej architekturze – liczący od trzech do ośmiu pięter. Powstanie w nim łącznie 155 mieszkań o powierzchniach od 37,72 do 130,74 mkw. Będą to lokale o zróżnicowanych rozkładach – dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie przestronny balkon wraz ze schowkiem do przechowywania rzadziej używanych przedmiotów, a w przypadku parterowych lokali prywatny ogródek. W inwestycji zaprojektowano 13 naziemnych miejsc postojowych oraz 151 miejsc parkingowych w garażu podziemnym, w tym powstanie 21 miejsc postojowych ECO tj. z możliwością ładowania samochodów elektrycznych. Na parterze budynku zaplanowano przestrzeń na 4 lokale, w których powstaną punkty handlowe i usługowe, podnoszące komfort życia mieszkańców.


Planowany termin oddania inwestycji Nowa Grochowska do użytkowania to III kwartał 2020. Za projekt osiedla odpowiada biuro projektowe BBGK Architekci.


Źródło: Atal SA

22.10.2018


Tagi: inwestycja mieszkaniowa, Nowa Grochowska, Gocławek


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Miejsca pracy zmieniają się dynamicznie. Postawy i wartości młodszych pokoleń zmieniają...