ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

17 edycja Gali Transportu, Logistyki i Produkcji

wykres


Największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie sektora TSL i produkcji w Polsce odbędzie się 4 grudnia 2018 w Hotelu Sofitel Victoria Warsaw.


Gala Logistyki, Transportu i Produkcji dzięki kilkunastoletniej tradycji zyskała miano branżowego święta. W tym dniu będziemy mieli zaszczyt gościć najważniejszych polskich menedżerów z sektora TSL i produkcji. Jedyny w swoim rodzaju wieczór będzie okazją do świętowania sukcesów branży oraz poznania najlepszych firm i produktów.


W niezwykle uroczystej atmosferze poznamy laureatów badania Operator Logistyczny Roku oceniającego poziom satysfakcji klientów z usług operatorów logistycznych, które prowadzi Wydawnictwo Eurologistics oraz Data Group Consulting, a także zwycięzców programu Supply Chain Designer – nagradzającego twórczość operacyjną oraz konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2018 wyróżniającego produkty i usługi wpływające na pracę działów logistycznych, transportowych i produkcyjnych.


Nieprzerwanie od 17 lat nagradzamy, wspieramy i promujemy najlepsze przedsiębiorstwa, projekty i ludzi. Statuetki oraz wyróżnienia przyznawane podczas Gali Logistyki, Transportu i Produkcji to unikatowa inicjatywa, która w krótkim czasie została pozytywnie przyjęta przez branżę logistyczną.


W tym roku po raz pierwszy przyznamy nagrody w programie – Projekt Top Young 100, prowadzonym przez PSML, który ma na celu wsparcie i promocję młodych talentów logistycznych na rynku zawodowym. Podczas Gali Logistyki, Transportu i Produkcji będziemy mieli okazję poznać zdolnych młodych logistyków – najlepszą kadrę wchodzącą na rynek pracy w obszarze łańcucha dostaw.Źródło: Wydawnictwo Eurologistics

16.11.2018


Tagi: Gala Transportu, Logistyki i Produkcji


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

GALA PRZEMYSŁOWA

foto

Największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie sektora TSL i produkcji w Polsce...