ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Atrium Reduta otwiera nową, rozszerzoną strefę leisure and entertainment z kinem Cinema 3D i klubem fitness CityFit

wykres


Grupa Atrium zakończyła prace związane z rozbudową kolejnego warszawskiego centrum handlowego z portfolio – Atrium Reduta. Na dodatkowych 4 tys. mkw. nowej powierzchni GLA znajduje się oferta dwóch nowych kluczowych najemców, wzmacniająca segment leisure and entertainment: sześciosalowe kino Cinema 3D i nowoczesny klub fitness – CityFit. Obecnie całkowita powierzchnia GLA Atrium Reduta wynosi w przybliżeniu 50 tys. mkw. GLA.


Atrium European Real Estate od kilku lat prowadzi modernizację i rozbudowę swoich obiektów, czerpiąc ze światowych trendów, pojawiających się na rynku innowacji, a także monitorując i wyprzedzając nowe oczekiwania i style spędzania czasu przez klientów. Spółka wzmacnia swoją pozycję w stolicy poprzez tworzenie unikatowych miejsc, które w oryginalny sposób łączą zakupy, relaks i miejską rozrywkę.


- W ciągu ostatnich kilku tygodni otworzyliśmy trzy centra handlowe po zakończeniu aktualnych etapów rozbudowy i sfinalizowaliśmy przejęcie warszawskiego kompleksu zlokoalizowanego w centrum miasta, Wars Sawa Junior. Kontynuujemy dalszą robudowę oraz modernizację warszawskich centrów handlowych – Atrium Promenada, Atrium Targówek i Atrium Reduta. Rozbudowy i przebudowy prowadziliśmy skupiając się na rozszerzeniu oferty modowej oraz wypoczynkowo-rozrywkowej, równocześnie oferując klientom nowe możliwości spędzania aktywnie wolnego czasu w odnowionych wnętrzach. Dążymy do tego, aby nasze centra handlowe stały się po domu i pracy tzw. trzecim miejscem, gdzie coraz częściej nasi goście będą spotkać się z przyjaciółmi po pracy lub spędzić kreatywnie, edukacyjnie czas z rodziną w przyjaznej przestrzeni. Pragniemy, aby na gęsto zaludnionej warszawskiej Ochocie takim miejscem było centrum handlowe Atrium Reduta - mówi Scott Dwyer, COO Grupy Atrium.


Atrium Reduta – centrum miejskiej rozrywki

Atrium Reduta - centrum, znane dotychczas z dobrze rozwiniętej oferty usługowej, łatwego dostępu i wygodnych zakupów, wzbogaciło się o sześciosalowy multipleks kinowy. Pierwsze kino na Ochocie wyposażone zostało w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, w tym m.in.: panoramiczny multiekran Barco ESCAPE, cyfrowe projektory zapewniające obraz w jakości 4K oraz projekcje trójwymiarowe w systemie DepthQ 3D, a także zaawansowany system dźwięku przestrzennego Dolby ATMOS.


Nowe Cinema 3D zapewni swoim widzom premierowe seanse w technologii 2D/4K i 3D oraz bogaty wybór oferty alternatywnej. Wszystkie sale kinowe są w pełni klimatyzowane i dostosowane do obsługi osób niepełnosprawnych. Obiekt wyposażony został w najnowocześniejsze, dostępne na rynku rozwiązania kinotechniczne.


- Zawsze sięgamy po najnowocześniejsze rozwiązania kinotechniczne dostępne w danym momencie na rynku. Dzięki temu możemy tworzyć przyjazne i bardzo zaawansowane technicznie obiekty kinowe. Kino CINEMA3D w Atrium Reduta będzie najnowocześniejszym tego typu w Warszawie - komentuje Jarosław Pantol, Wiceprezes Zarządu Cinema3D SA.


Klienci centrum handlowego mogą także korzystać z oferty klubu fitness CityFit, który jest otwarty przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. W przestronnym, nowoczesnym wnętrzu odwiedzający mogą korzystać ze sprzętu klasy premium (m.in. TechnoGym, Matrix) oraz licznych udogodnień m.in. fontann z wodą filtrowaną oraz strefy relaksu, w której można odpocząć po treningu.


- Nasz system dostępu umożliwia korzystanie w klubu 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Klubowicz nie musi pamiętać o noszeniu karty członkowskiej, a my mając pełną kontrolę nad tym kto w danym momencie przebywa na treningu, możemy zapewnić klubowiczom komfort i bezpieczeństwo nawet w czasie, gdy klub funkcjonuje w trybie bezobsługowym, na przykład w nocy lub podczas świąt – mówi Karolina Bałaban, PR Manager sieci CityFit.


Wnętrze nowoczesnego klubu podzielone zostało na 8 stref aktywności, wśród których znajdują się sala do grupowych zajęć fitness, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa maszyn oporowych, strefa funkcjonalna, strefa warm up i cool down oraz strefa relaksu, w której można odpocząć po treningu. Do dyspozycji klubowiczów oddanych zostało około 300 urządzeń renomowanych marek.


Atrium Reduta – otwarcie na wygodę

Atrium Reduta, poprzez przebudowę miksu najemców i rozbudowę segmentu leisue and entertainment, wpasowuje się w nowe potrzeby, podyktowane miejskim stylem życia okolicznych mieszkańców oraz pracowników sąsiadujących z centrum parków biznesowych. Centrum oferuje coraz szerszy wachlarz możliwości jakościowego i różnorodnego spędzenia czasu, niezależnie od pory czy dnia tygodnia.


Znaczącym usprawnieniem dla rodziców odwiedzających centrum jest nowy bezpłatny plac zabaw dla dzieci Brykuś, wypełniony dużymi klockami, matami i tunelami. Do dyspozycji rodziców najmłodszych dzieci zostały przygotowane pokoje opieki nad dzieckiem, wyposażone w przewijaki, kuchenki mikrofalowe i wygodne fotele. Klienci mogą również skorzystać z uprzywilejowanych, oznakowanych miejsc parkingowych dla rodzin oraz kobiet w ciąży.


W centrum miasta pożądanymi usługami – dotsepnymi na terenie Atrium Reduta - są również car sharing i ładowanie aut elektrycznych.


Źródło: Knight Frank

22.11.2018


Tagi: biurowiec, Hi Piotrkowska 155, agent


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Firma Apsys postanowiła przenieść swoją warszawską siedzibę do jednego z najbardziej prestiżowych budynków...

SPOTKANIA BIZNESOWE