ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Vis à Vis Wilanów już otwarte

wykres


Prace na budowie czwartego centrum handlowego pod szyldem Vis à Vis, realizowanego przez Grupę Capital Park oraz Real Management zakończyły się i obiekt przywitał już pierwszych gości. Centrum działa od soboty, 1 grudnia, znacząco wzbogacając lokalną ofertę handlową. Miks najemców tworzą zarówno znane sieci handlowe, lokalne, lubiane przez warszawiaków sklepy, jak i nowe, niedostępne wcześniej w Warszawie formaty.


Vis à Vis Wilanów to już czwarte centrum sieci o tej samej nazwie. Pozostałe z sukcesem funkcjonują w Toruniu, Radomiu i Łodzi. Wyjątkowa lokalizacja warszawskiego projektu w samym sercu Wilanowa, a także otoczenie licznych terenów rekreacyjnych, sprzyja łączeniu dwóch głównych funkcji: formatu convenience, gwarantującego dogodną ofertę handlową i usługową, zaspokajającą najważniejsze codzienne potrzeby, oraz relaksu i wypoczynku.


– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w końcu mogliśmy podzielić się z klientami projektem, którego budowa zajęła kilkanaście ostatnich miesięcy. Mamy nadzieję, że przyjazna, pasująca do otoczenia, niska zabudowa, wygodne wejścia do sklepów wprost z poziomu parkingu, oraz wyjątkowe, zielone otoczenie, bogate w liczne rośliny, krzewy i dyskretne elementy małej architektury, oraz przede wszystkim ciekawa i zdywersyfikowana oferta sprawią, że Vis à Vis Wilanów stanie się ulubionym miejscem codziennych zakupów oraz odpoczynku dla mieszkańców tej części miasta – mówi Ewa Śmigielska, Head of Construction Real Management.


W centrum działa 17 lokali, w których dostępna jest oferta sklepów spożywczych, punktów usługowych oraz restauracji punktów usługowych i restauracji. W Vis à Vis pojawiły się marki już znane i lubiane, ale zupełnie w nowej odsłonie, jak np. Decathlon, który otwarty został na mniejszej niż zazwyczaj powierzchni – 600 mkw. – ale za to oferuje klientom nowy, niedostępny nigdzie wcześniej koncept.


Część marek wybrała też Vis à Vis Wilanów jako miejsce swojego stołecznego debiutu. W tym gronie znalazła się restauracja szwedzkiej sieci Max Premium Burgers, która otworzyła tu swój pierwszy lokal w Warszawie. Sieć działa tu również w formule „drive in”, co jest dużym ułatwieniem dla zmotoryzowanych klientów.


Do grona najemców centrum należeć będą także klinika stomatologiczna Villa Nova Dental Clinic, drogeria Hebe, elektromarket RTV Euro AGD, restauracja indyjska, delikatesy Kwestia Smaku, sklep Owoce i Warzywa Świata, sklep winiarski Vininova, pralnia Lemon Fresh, salon prasowy GLM, kwiaciarnia „Kwiaty i…” i inni. Kolejne marki pojawią się także w Vis à Vis w ciągu następnych kilku miesięcy. W bezpośrednim sąsiedztwie centrum znajduje się także supermarket spożywczy sieci Biedronka. Dzięki temu klienci mogą oszczędzić czas, robiąc wszystkie zakupy wygodnie i w jednym miejscu.


Inwestorami projektu są Grupa Capital Park oraz Real Management SA. Za projekt architektoniczny odpowiadała pracownia Archicon, a generalnym wykonawcą była firma ERBUD SA. Komercjalizację centrum prowadzi dział Property Management Grupy Capital Park we współpracy z BOIG Property Consulting. Za zarządzanie centrum odpowiedzialny jest dział Asset Management Grupy Capital Park.


Warszawskie Vis à Vis jest zlokalizowane przy ul. Przyczółkowej 219/221/223, przy drodze nr 724, łączącej Warszawę z Konstancinem-Jeziorną. Kilkaset metrów dalej powstaje węzeł Południowej Obwodnicy Warszawy S2, co już w niedalekiej przyszłości umożliwi łatwy dojazd do głównych tras wylotowych z miasta. Na terenie inwestycji znajduje się parking mieszczący 105 pojazdów, a także 60 miejsc postojowych dla rowerów. Ponadto, ok. 100m od centrum znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, obsługujący 7 linii autobusowych.


Źródło: Capital Park

03.12.2018


Tagi: Vis à Vis Wilanów


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Firma Apsys postanowiła przenieść swoją warszawską siedzibę do jednego z najbardziej prestiżowych budynków...

SPOTKANIA BIZNESOWE