ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Grupa INPRO sprzedała w 2018 roku ponad 800 mieszkań i domów

wykres


Grupa Kapitałowa INPRO, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, podsumowała wyniki sprzedaży za 2018 rok. Od stycznia do grudnia ubiegłego roku Grupa zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 801 umów, co stanowi wzrost o 8,4% w porównaniu do roku poprzedniego. Łącznie Grupa przekazała 679 gotowych lokali, w porównaniu do 433 sztuk w roku 2017.


- Wyniki sprzedaży za 2018 rok oceniamy za udane. Grupa INPRO w odróżnieniu do wielu innych deweloperów zanotowała narastająco w roku 2018 wzrost poziomu sprzedaży w odniesieniu do poprzedniego roku. Spowodowane to było m.in. szerszą ofertą. Grupa INPRO posiadała w sprzedaży mieszkania w Gdyni, Pruszczu Gdańskim, jak i w gdańskich dzielnicach Chełm oraz Piecki-Migowo. Warto również podkreślić fakt, że prawie wszystkie mieszkania posiadające pozwolenie na użytkowanie zostały przez nas sprzedane – powiedział Rafał Zdebski, Dyrektor handlowy w INPRO S.A


W całym 2018 roku Grupa Kapitałowa INPRO S.A. zrealizowała przedsprzedaż netto na poziomie 801 umów, co stanowi o 8,4 % więcej niż w 2017 roku. Spółka Inpro S.A. podpisała 535 umów przedwstępnych netto czyli o 8,5% więcej niż w 2017 roku. Jednocześnie, w tym okresie Grupa przekazała łącznie 679 gotowych lokali, względem 433 sztuk w analogicznym okresie roku poprzedniego, co stanowi wzrost o 56,8%.


W samym IV kwartale 2018 roku Grupa INPRO podpisała 163 umowy, czyli o 35 % mniej niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. Sama Spółka INPRO w okresie od października do grudnia 2018 roku podpisała 121 umów. Grupa INPRO w ostatnich trzech miesiącach 2018 roku wydała 306 mieszkań i domów – jest to najlepszy kwartał Grupy pod względem wydań.


W aktualnej ofercie Grupa INPRO posiada ponad 630 mieszkań i domów.


Źródło: Grupa INPRO

08.01.2019


Tagi: deweloper, wyniki finansowe, wyniki sprzedaży


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

GALA PRZEMYSŁOWA

foto

Największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie sektora TSL i produkcji w Polsce...