ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Karuzela Kołobrzeg ma pozwolenie na budowę

wykres


Spółka Karuzela Kołobrzeg otrzymała w styczniu tego roku decyzję pozwolenia na budowę dla całego obiektu centrum handlowego Karuzela, które będzie położone w Budzistowie w gminie Kołobrzeg. Działka na której powstanie centrum znajduje się przy drodze łączącej budowany obecnie węzeł Kołobrzeg Wschód trasy S6 z niedawno zrealizowanym rondem Janiska na obwodnicy Kołobrzegu.


Centrum będzie składało się z galerii handlowej i wolnostojącego sklepu Leroy Merlin. Całkowita powierzchnia handlowa to łącznie 30.000 m kw i w skład niej wejdzie około 90 sklepów m.in. Lidl, Leroy Merlin, Media Expert, Martes Sport, Deichmann, Świat Książki, Reserved, Cropp, House, Sinsay, Home&You, CCC, Pepco, Smyk.


Karuzela powstanie na działce o powierzchni 10 ha i będzie miała parking na około 1.000 miejsc postojowych. Projekt architektoniczny wykonała firma MTDI (dawniej Bose International) specjalizująca się w projektowaniu centrów handlowych a znana z takich obiektów jak Silesia w Katowicach czy Avenida na dworcu PKP w Poznaniu.


Kolejnym etapem zmierzającym do realizacji Karuzeli jest przetarg na generalnego wykonawcę który rozpocznie się na przełomie lutego i marca. Da to możliwość rozpoczęcia prac w okolicy wakacji tego roku i ich zakończenia w drugiej połowie przyszłego roku.


Karuzela w Kołobrzegu to wspólny projekt polskiej spółki Karuzela Holding i belgijskiej firmy Mitiska REIM zarządzającej funduszami inwestującymi w nieruchomości handlowe w całej Europie. Partnerzy są właścicielami 4 centrów handlowych działających pod nazwą Karuzela a położonych w Wodzisławiu Śląskim, Lublińcu, Turku i Wrześni.


Źródło: Karuzela Holding

30.01.2019


Tagi: Karuzela Kołobrzeg

SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Nokia postanowiła stworzyć miejsce, w którym mogą spotkać się start-upy, innowatorzy oraz pasjonaci nowych technologii...

ZAREJESTRUJ SIĘ !!!

foto

16 października w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbędą się Dni Dewelopera...

IntraLog Poland 2020