ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Osiedle Nowy Strzeszyn - między domem a mieszkaniem

wykres


Mieszkania, które spełniają wszystkie funkcje domu - to idea projektu Nowy Strzeszyn realizowanego przez Area Development. Wyróżniająca się na tle innych deweloperskich propozycji inwestycja już powstaje. Pierwsze mieszkania będą gotowe w III kwartale 2019 roku.


Osiedle Nowy Strzeszyn powstaje w Poznaniu przy ulicy Literackiej. Kameralna okoliczna zabudowa stanowi doskonałe otoczenie dla tej wyjątkowej inwestycji. - Bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach pragnęliśmy stworzyć innowacyjny projekt, który w założeniu miał być synergią zalet domu i mieszkania. - mówi Szymon Januszewski, autor projektu osiedla z biura architektonicznego Insomia.


Efekt ten osiągnięto dzięki wkomponowaniu cech charakterystycznych dla domu w standardowe dla mieszkań powierzchnie lokali. Znajdziemy tu zarówno kompaktowe mieszkania 2-pokojowe, jak i większe lokale 3-5 -pokojowe. Większość z nich to wielopoziomowe mieszkania z indywidualnym wejściem wprost z dziedzińca. Do części przynależą prywatne ogródki z drewnianym wygrodzeniem, wygodnym tarasem oraz domkiem na narzędzia. Inne mieszkania posiadać będą przestronne loggie, balkony lub tarasy.


W zależności od usytuowania mieszkania do dyspozycji właścicieli będą miejsca postojowe na podjeździe lub garaż podziemny. Nie zabraknie również starannie dobranych elementów małej architektury. Niska zabudowa poprzeplatana będzie wąskimi uliczkami, klimatycznymi alejkami oraz kameralnymi skwerami mającymi służyć budowaniu sąsiedzkiej więzi. Niestandardowy układ komunikacji wewnątrz osiedla podyktowany jest także chęcią pozostawienia jak największej ilości istniejącej na działce zieleni. Deweloper buduje dosłownie pomiędzy drzewami.


Obecnie trwa budowa pierwszego etapu inwestycji, w ramach którego powstanie 36 mieszkań o powierzchni od 31 do 100 mkw. Klucze do pierwszych lokali zostaną przekazane już w III kwartale bieżącego roku.


Źródło: Area Development

27.02.2019


Tagi: Osiedle Nowy Strzeszyn, Poznań


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Firma Apsys postanowiła przenieść swoją warszawską siedzibę do jednego z najbardziej prestiżowych budynków...

SPOTKANIA BIZNESOWE