ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Biuro Hoist Polska we wrocławskim Bema Plaza

wykres


Hoist Polska wynajął 2 830 m kw. powierzchni biurowej w budynku Bema Plaza we Wrocławiu. Knight Frank doradzał nowemu najemcy podczas negocjacji warunków najmu. Dodatkowo eksperci Knight Frank byli odpowiedzialni za przystosowanie powierzchni do potrzeb najemcy, który wprowadził się w lutym 2019 roku do wynajętego biura.


Hoist Polska, należy do międzynarodowej grupy Hoist Finance - ogólnoeuropejskiej firmy windykacyjnej. Hoist Polska zajmuje się nabywaniem i serwisowaniem portfeli wierzytelności masowych, a także świadczeniem komplementarnych usług związanych z zarządzaniem wierzytelnościami masowymi. Plany rozwój firmy we Wrocławiu wpłynęły na potrzebę zmiany biura oraz dostosowania go do nowych standardów.


- Po analizie dostępnych powierzchni biurowych na terenie Wrocławia uznaliśmy, że obiekt Bema Plaza najlepiej spełnia nasze oczekiwania. Biurowiec zaoferował wymaganą przestrzeń oraz elastyczne warunki najmu. Jesteśmy przekonani, że nowa lokalizacja firmy wpłynie pozytywnie na zadowolnie naszych pracowników - a na tym zależało nam najbardziej. Lokalizacja budynku Bema Plaza zapewnia doskonały dostęp do komunikacji miejskiej oraz położona jest 10 minut od Rynku oraz ok. 15 minut od Dworca Głównego PKP – powiedział/a cytat Przedstawiciela Hoista.


- Cieszymy się, że mogliśmy doradzać Hoist Polska w poszukiwaniu nowej lokalizacji na terenie Wrocławia. Knight Frank zaangażowany był w proces nie tylko na etapie poszukiwania powierzchni biurowej oraz negocjacji warunków najmu, ale także odpowiadał za prowadzenie prac aranżacyjnych w wybranej lokalizacji – powiedziała Marta Mądry, Leasing Manager w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w Knight Frank.


Bema Plaza, to zlokalizowany w centrum Wrocławia obiekt biurowo-usługowy klasy A. Jego powierzchnia całkowita najmu wynosi ok. 28 000 m kw. Atrakcyjność lokalizacji, jego malownicze położenia w pobliżu Odry i Starego Miasta oraz ciekawa oferta położonych na parterze lokali usługowo-handlwych zdecydowały, że biurowiec od początku cieszy się zainteresowaniem najemców. Do ich dyspozycji jest wewnętrzne patio o łącznej powierzchni 2 500 m kw.


Źródło: Knight Frank

07.03.2019


Tagi: Bema Plaza, najemca


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Firma Apsys postanowiła przenieść swoją warszawską siedzibę do jednego z najbardziej prestiżowych budynków...

SPOTKANIA BIZNESOWE