ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Małgorzata Frąckiewicz

foto

Do zespołu Reprezentacji Wynajmujących Cushman & Wakefield dołączyła Małgorzata Frąckiewicz, która jako Property Marketing Manager jest odpowiedzialna za przygotowywanie strategii i komunikację marketingową na rzecz właścicieli nieruchomości biurowych.


Małgorzata posiada ponad 14-letnie doświadczenie w pracy z międzynarodowymi i lokalnymi deweloperami oraz funduszami inwestycyjnymi. Do działu powierzchni biurowych Cushman & Wakefield dołączyła w 2010 roku. Wcześniej pracowała w GTC S.A. na stanowisku Koordynatora ds. Marketingu, gdzie odpowiadała za wdrażanie strategii marketingowych w budynkach biurowych dewelopera w regionie CEE. W Cushman & Wakefield opracowała i wdrożyła autorską linię kompleksowych usług property marketingu dla właścicieli nieruchomości biurowych – 3D PROPERTY MARKETING opartą o zasadę 3D – DEFINE, DESIGN, DELIVER. Zajmuje się strategicznym doradztwem marketingowym, opracowuje i wdraża kompleksowe strategie dla budynków biurowych, w tym: branding i rebranding, nowe technologie, identyfikacja wizualna, materiały drukowane, digital marketing, social media, PR oraz event marketing. Małgorzata odpowiada również za rozwój jednego z największych w Polsce portali nieruchomości biurowych remobile.pl oraz unikalną na rynku biurowym platformę www.cwworkplaces.pl dedykowaną budynkom biurowym obsługiwanym na wyłączność przez Dział Reprezentacji Wynajmujących Cushman & Wakefield.


Źródło: Cushman & Wakefield

01.04.2019


Tagi: Małgorzata Frąckiewicz, Property Marketing Manager


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Nokia postanowiła stworzyć miejsce, w którym mogą spotkać się start-upy, innowatorzy oraz pasjonaci nowych technologii...