ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Jacek Levernes

foto

Jacek Levernes zostaje niewykonawczym Członkiem Rady Dyrektorów Globalworth Holding B.V. – podmiotu Globalworth, który nadzoruje i jest kontrolującym akcjonariuszem Globalworth Poland, największego instytucjonalnego inwestora oraz właściciela nieruchomości biurowych w Polsce. Kompetencje i doradztwo Jacka Levernesa odegrają ważną rolę w realizacji celu biznesowego firmy, którym jest rozwój technologii dla budynków z jej portfela. Globalworth chce tym samym ustanowić nowe standardy rozwiązań PropTech dla branży nieruchomości.


Jacek Levernes ma ponad 20-letnie doświadczenie zdobyte na rynkach europejskich, w tym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Pracował w wielu branżach, takich jak SSC/BPO/R&D/ITO i MedTech. Ostatnio pełnił rolę dyrektora generalnego holdingu inwestycyjnego Finteco. Wcześniej, przez wiele lat, Jacek rozwijał swoją karierę w Hewlett-Packard (HP), ostatecznie zajmując stanowisko szefa działu outsourcingu HP dla regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), który zatrudnia 10 000 osób. Był także członkiem europejskiej rady zarządzającej firmy. Jacek jest współzałożycielem i honorowym prezesem Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (Association of Business Services Leaders – ABSL), organizacji reprezentującej ponad 200 inwestorów z sektora usług biznesowych. ABSL działa w Polsce i posiada oddziały krajowe w Czechach, Rumunii i na Bałkanach.


Źródło: Globalworth

02.04.2019


Tagi: Jacek Levernes, Członek Rady Dyrektorów Globalworth Holding


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Nokia postanowiła stworzyć miejsce, w którym mogą spotkać się start-upy, innowatorzy oraz pasjonaci nowych technologii...