ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Papugarnia Carmen nowym najemcą PH Marywilska 44

W czerwcu br. w Parku Handlowym Marywilska 44 na warszawskiej Białołęce otwarta zostanie Papugarnia Carmen. Na powierzchni 314,5 m2 będzie można zobaczyć z bliska najpiękniejsze papugi świata. Obecność Papugarnii Carmen wzbogaca ofertę rozrywkowo-rekreacyjną Kompleksu Handlowego Marywilska 44, zapewniając jego klientom unikalne i zróżnicowane atrakcje.


W Papugarnii Carmen zgromadzonych będzie kilkadziesiąt papug należących do 30 różnych gatunków. Na miejscu będzie można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o tych pięknych, tropikalnych ptakach, poznać ich zwyczaje oraz obserwować je z bardzo bliska. Papugi będą swobodnie latały na powierzchni 314,5 m2 pomiędzy zwiedzającymi, którzy będą mieli możliwość ich pogłaskania. Ponieważ ptaki są przyzwyczajone do kontaktu z człowiekiem, w wizytach w papugarnii będą mogły uczestniczyć również małe dzieci. W papugarnii będzie też można zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dziecka oraz uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach i warsztatach edukacyjnych.


Park Handlowy Marywilska 44 oferujący głównie asortyment wyposażenia wnętrz i ogrodów, wraz z Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 tworzy jeden z największych kompleksów handlowych w Warszawie. Obiekt, w którym znajduje się też największy w Warszawie Park Trampolin JUMP ARENA, poszerza ofertę rozrywkową skierowaną do dzieci, młodzieży i dorosłych o Papugarnię Carmen. Będzie to unikalna atrakcja oraz doskonałe miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Otwarcie papugarnii planowane jest na 4 czerwca 2019 roku.Źródło: Marywilska 44 sp. z o.o.

09.04.2019


Tagi: Marywilska 44, najemca


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Nokia postanowiła stworzyć miejsce, w którym mogą spotkać się start-upy, innowatorzy oraz pasjonaci nowych technologii...