ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

BioFeed wynajmuje cały budynek w gdańskim Royal Business Park

wykres


Czołowy producent pasz i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla hodowli podpisał umowę na wynajem ponad 5,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej i 620 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie Royal Business Park w Gdańsku. BioFeed w transakcji najmu reprezentowała firma doradcza AXI IMMO.


Spółka BioFeed specjalizująca się m.in. w żywieniu zwierząt podpisała umowę na najem 5 540 mkw. powierzchni magazynowej oraz 620 mkw. biurowo – socjalnej w gdańskim kompleksie Royal Business Park. Na doradcę w transakcji BioFeed wybrał agencję AXI IMMO.


BioFeed Sp. z o. o. zajmie w całości jeden z dwóch budynków kompleksu Royal Business Park. Najem tak dużej powierzchni to efekt planowanej konsolidacji działalności firmy oferującej: produkty dla branży zoologicznej (w ramach BIOFEED ZOO, z markami: EUPHORIA, VitalFit), narzędzia ręczne i akcesoria oraz elektronarzędzia (w ramach SCHMITH POLSKA S.A., z markami: SCHMITH, RYOBI, AEG, MILWAUKEE, NORTON) oraz na rynku hobby – wędkarstwo (w ramach GENLOG Europe Sp. z o.o., z markami: GENLOG i GERMINA). Nowa lokalizacja BioFeed obsłuży zarówno dystrybucję krajową, jak i działalność eksportową.


Odnosimy duże sukcesy jako producent pasz, karm, artykułów pielęgnacyjnych i akcesoriów dla zwierząt, a także producent i dystrybutor narzędzi oraz dystrybutor produktów dla rynku hobby, dlatego sukcesywnie zwiększa się nasze zapotrzebowanie na wielkość i jakość powierzchni magazynowej i biurowej. Wierzymy, że konsolidacja różnych gałęzi biznesu w jednym obiekcie pozwoli na uzyskanie efektu synergii w postaci usprawnienia i zwiększenia efektywności procesów logistycznych, czy współpracy poszczególnych działów handlowych w jednej lokalizacji – komentuje Michał Wysocki, Prezes Zarządu BioFeed Sp. z o. o.


Royal Business Park doskonale wpisał się w potrzeby Klienta. Kompleks ten oferuje najemcom wysoką jakość powierzchni oraz kameralność. Poszukiwaliśmy lokalizacji łatwo dostępnej dla kontrahentów i z komunikacją publiczną w pobliżu dla pracowników. Cieszymy się, że poza Klientem usatysfakcjonowany jest także Wynajmujący, który dzięki jednej transakcji skomercjalizował w 100% nowy obiekt przez co park 2 bliźniaczych obiektów został wynajęty w perspektywie wielu lat. – dodaje Damian Kińczyk, konsultant AXI IMMO reprezentujący BioFeed Sp. z o. o.


Royal Business Park to centrum dystrybucyjne, które łączy funkcje magazynowe i biurowe. Kompleks wybudowany przez krajowego inwestora znajduje się na terenie Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego oraz strefy ekonomicznej. Na inwestycję składają się dwa budynki o łącznej powierzchni 11 150 mkw. dysponujące wysokiej klasy powierzchnią magazynową i biurową. Royal Business Park znajduje się w sąsiedztwie drogi krajowej nr 7, która bezpośrednio prowadzi do Obwodnicy Trójmiasta (S7). Zaletą lokalizacji parku jest bliskość Portu Lotniczego Gdańsk, dobre połączenie z terminalem kontenerowym DCT w Gdańsku oraz terminalem kontenerowym BCT w Gdyni.


Źródło: AXI IMMO

11.04.2019


Tagi: Royal Business Park, najemca


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Nokia postanowiła stworzyć miejsce, w którym mogą spotkać się start-upy, innowatorzy oraz pasjonaci nowych technologii...