ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Marki Boxeur des Rues i GANT w outletach Factory

Włoska marka Boxeur des Rues otworzyła swój pierwszy salon na polskim rynku w poznańskim centrum Factory. Następne zaproszą klientów outletów Factory w Krakowie i warszawskim Annopolu. To kolejne marka debiutująca na polskim rynku w centrach Grupy Neinver. Firma jest wiodącym operatorem outletów w Europie oraz liderem tego segmentu w Polsce i Hiszpanii.


Włoska marka Boxeur des Rues otworzyła swój pierwszy salon na polskim rynku w poznańskim centrum Factory. Następne zaproszą klientów outletów Factory w Krakowie i warszawskim Annopolu. To kolejne marka debiutująca na polskim rynku w centrach Grupy Neinver. Firma jest wiodącym operatorem outletów w Europie oraz liderem tego segmentu w Polsce i Hiszpanii.


Boxeur des Rues to włoska marka kategorii lifestyle, z odzieżą dla kobiet i mężczyzn oraz ubraniami treningowymi. Inspirację dla projektantów stanowi francuski boks, a proponowane kolekcje stanowią oryginalne połączenie mody „streewearowej” i sportu. Do centrów Factory na rynkach lokalnych dołączają kolejne marki sektora premium, m.in. GANT z pierwszym salonem outletowym w Polsce, czy dobrze znane klientom Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Guess Accessories, Tom Tailor oraz Geox. Do centrów Factory na rynkach lokalnych dołączają kolejne marki sektora premium, m.in. GANT z pierwszym salonem outletowym w Polsce, czy dobrze znane klientom Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Guess Accessories, Tom Tailor oraz Geox.


W warszawskim Factory Ursus otwarty został pierwszy w Polsce outletowy salon marki Gant. Na powierzchni 100 m² gromadzi wysokiej jakości ofertę mody damskiej i męskiej kategorii premium. W najbliższych tygodniach do grona najemców pierwszego outletu w Polsce dołączy również biżuteryjna marka Yes oraz restauracja Kuchnie Marche. Z kolei salon marki ONLY zaprasza klientów do wnętrz, przebudowanych w najnowszym koncepcie - ze ścianą imitującą kontener oceaniczny.


Factory Poznań jest gospodarzem pierwszego w Polsce salonu wspomnianej marki Boxeur des Rues oraz pierwszego outletu Tommy Hilfiger w Wielkopolsce. W najbliższych miesiącach klienci zrobią też zakupy w salonach wyprzedażowych marek: Geox, Calvin Klein, Tom Tailor oraz Guess Accessories. Neinver zakończył remodeling poznańskiego obiektu odświeżając wnętrze centrum.


W drugim warszawskim outlecie zarządzanym przez Neinver – Factory Annopol - na otwarcie czeka salon Boxeur des Rues, a także Guess Accessories, Jack Wolfskin oraz Reebok. Nowo otwarte salony to Under Armour&Keen – marka obecna tylko w outletach Factory w Polsce oraz Drogeria SPA. Powierzchnie zwiększyły również salony outdoorowe Regatta i Volcano, a do większej przestrzeni zakupów zaprosi wkrótce New Balance. W nowym designie prezentuje się również kawiarnia So! Coffee, której wnętrza wyposażone zostały w sprzęt wspierający osoby niepełnosprawne, jak pętla indukcyjna dla osób niedosłyszących, specjalna tablica dla osób niemych, czy przywoływacze dla klientów z ograniczoną sprawnością ruchową.


W Factory Kraków klientów zaprasza powiększony salon Tommy Hilfiger o powierzchni ponad 400 m² - zbudowany w nowoczesnym, jasnym koncepcie. W kolejnych miesiącach na południu Polski zadebiutuje Boxeur des Rues. Otwarty zostanie także salon Converse.Źródło: Neinver

07.05.2019


Tagi: Factory Outlet, najemca


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Nokia postanowiła stworzyć miejsce, w którym mogą spotkać się start-upy, innowatorzy oraz pasjonaci nowych technologii...