ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

WORKO - nowy projekt Vantage Development

wykres


Pracownik XXI wieku staje przed wieloma wyzwaniami. Jak łączyć życie prywatne z zawodowym? Co zrobić, aby moja praca stała się także pasją? Czy postawić na własny biznes, czy mimo wszystko wybrać etat? A także: gdzie znaleźć przestrzeń, która pozwoli mi się rozwinąć? Odpowiedź jest jedna: WORKO.


Inwestycje komercyjne były zawsze ważną częścią działalności Vantage Development. Teraz, deweloper mieszkaniowy startuje z nowym projektem biur serwisowanych z powierzchnią coworkingową WORKO. Na 5. i 6. piętrze biurowca Promenady ZITA powstała nowoczesna przestrzeń dla biznesu: freelancerów, samozatrudnionych, startup-ów oraz właścicieli niewielkich firm. Działalność WORKO opiera się na elastycznym czasowo i kosztowo najmie miejsca do pracy - już od jednego biurka. Osobom, którą zdecydują się pracować przy ul. Słonimskiego 1A, WORKO będzie oferować liczne udogodnienia (wyposażone biura, kuchnię, sale konferencyjne ze sprzętem do wideokonferencji i prezentacji, WIFI oraz dostęp 24/7) oraz wyjątkową atmosferę.


- Chcemy, żeby każdy przedsiębiorca czy freelancer czuł się tu maksymalnie komfortowo. Dom i obowiązki z nim związane, głośna kawiarnia w sercu Rynku nie zawsze są najlepszym miejscem do pracy. WORKO pozwoli im nie tylko skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, ale także umożliwi poznanie różnych, kreatywnych ludzi o podobnych zainteresowaniach. A takie znajomości z czasem mogą przerodzić się w nowe kontrakty i projekty biznesowe – mówi Joanna Gancarz, Koordynator ds. Coworkingu w Vantage Development.


Badania pokazują, że aż 83% osób, pracujących w coworkach przyznaje, że dzięki nim udało im się znacznie rozszerzyć sieć branżowych znajomości. Sprzyjać temu będą również warsztaty oraz eventy, które będą odbywać się w przestrzeni WORKO, które zostały uroczyście otwarte 6 czerwca.


Promenady ZITA, w którym znajduje się WORKO to nowoczesny budynek biurowy – część inwestycji Promenady Wrocławskie. Poza mieszkaniami, znajdują się tu także sklepy, restauracje, piekarnie, usługi, żłobki oraz przedszkola. Wszystko to, w odległości krótkiego spaceru będzie teraz dostępne również dla osób i zespołów, pracujących w WORKO. Lecz na tym nie koniec, inwestycja oferuje bowiem dostęp do stref rekreacji, zlokalizowanych nad samą rzeką. Tuż po pracy można więc odpocząć na bulwarach nadodrzańskich – jeżdżąc na rowerach, biegając, spacerując lub odwiedzając miejską plażę. To doskonały pomysł również na integrację zespołu pracowników.


Źródło: Vantage Development

07.06.2019


Tagi: Promenady ZITA, elastyczne biura, worko


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Nokia postanowiła stworzyć miejsce, w którym mogą spotkać się start-upy, innowatorzy oraz pasjonaci nowych technologii...

ZAREJESTRUJ SIĘ !!!

foto

16 października w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbędą się Dni Dewelopera...

IntraLog Poland 2020