ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Jakie będą biurowce przyszłości?

wykres


Colliers International opublikował drugi odcinek swojej nowej serii filmów Future Talks by Colliers pt. „Biurowce przyszłości”. Zaproszeni eksperci opowiadają w nim m.in. o najnowocześniejszych rozwiązaniach w budynkach biurowych, innowacyjnych technologiach, nad którymi pracują obecnie deweloperzy, przestrzeniach coworkingowych, a także architektonicznych trendach.


– Nowoczesne biurowce nie są już tylko prostymi budynkami, które mają dostarczyć przestrzeń do pracy. To coraz bardziej skomplikowane, naszpikowane nowymi technologiami obiekty, które uczą się naszych zachowań i preferencji, aby stworzyć jak najbardziej komfortowe, a zarazem przyjazne środowisku miejsca pracy – mówi Sylwia Pędzińska, senior partner oraz Innovation & Knowledge Director w Colliers International.


Seria Future Talks by Colliers prezentuje rynek nieruchomości w kontekście obecnych i nadchodzących trendów. W celu wszechstronnego zaprezentowania poruszanej tematyki do współpracy zapraszani są profesjonaliści z różnych dziedzin. Czego dowiemy się z najnowszego odcinka?


Anna Tryfon-Bojarska, manager ds. innowacji w Skanska CDE, oprowadza widzów po jednym z najnowocześniejszych biurowców w Polsce – Spark zlokalizowanym na warszawskiej Woli. Dowiemy się m.in. o systemach dostępu i nawigacji po budynku za pomocą smartfonu, produkujących energię ogniwach fotowoltaicznych z perowskitów, a także o bioróżnorodności i digitalnej interakcji w biurowcach.


Agnieszka Krzekotowska, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers International, wprowadza nas w świat rozwiązań technologicznych, które pomagają w pracy zarządcom nowoczesnych biurowców, a także opowiada o smart buildings.


Marcin Sadowski, architekt i partner w pracowni JEMS Architekci, mówi m.in. o tym, jak budować mądrze i ekologiczne, czym są budynki energetycznie dodatnie, a także jak będą wyglądać biurowce przyszłości.


Z kolei Paweł Skałba, senior partner i dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w Colliers International, wyjaśnia, czym są coworkingi, skąd wzięła się ich popularność oraz jak zmieniły model pracy w biurowcach i rynek nieruchomości.


Zobacz odcinek Future Talks by Colliers:
Źródło: Colliers International

01.08.2019


Tagi: biurowce przyszłości


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Nokia postanowiła stworzyć miejsce, w którym mogą spotkać się start-upy, innowatorzy oraz pasjonaci nowych technologii...

ZAREJESTRUJ SIĘ !!!

foto

16 października w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbędą się Dni Dewelopera...

IntraLog Poland 2020