ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

50 style nowym najemcą CH Plaza Rzeszów

wykres


Sieć sklepów multibrandowych 50 style dołącza do portfolio CH Plaza Rzeszów. Jest to jeden z pięciu nowych najemców, którzy do końca 2019 roku otworzą swoje salony w rzeszowskim Centrum. Sklep otwarty został w środę 18 września 2019 r. Jest to kolejny etap trwającej przebudowy i dostosowania CH Plaza Rzeszów do potrzeb Klientów.


Nowy salon 50 style powstał na parterze w pobliżu przebudowanego atrium CH Plaza Rzeszów. Powierzchnia sali sprzedaży zajmuje 195 mkw. 50 style to siecią sklepów multibrandowych, której hasłem przewodnim jest „Active Together”.


W sklepach 50 style można skorzystać z bogatej oferty odzieży, obuwia i akcesoriów renomowanych marek, jak Nike, Adidas, Reebok, Puma, Umbro, Lotto czy Feewear. Dynamicznie rosnąca grupa stałych Klientów docenia stylową kolekcję dostosowaną do aktywnego i miłego spędzania czasu w gronie najbliższych. Obecnie 50 style liczy ponad 200 sklepów w Polsce oraz na Litwie, Łotwie i w Rumunii.


50 style to jeden z pięciu nowych najemców, którzy do końca roku otworzą swoje salony nowe w CH Plaza Rzeszów. Jest to także kolejny etap dostosowywania się do ciągle zmieniających się potrzeb Klientów. W CH Plaza Rzeszów trwa budowa nowego korytarza, który usprawni komunikację z połączonym z Plazą hipermarketem E.leclerc. Znajdzie się on w pobliżu atrium Centrum i stworzy jeden duży obiekt handlowy.


Dzięki przebudowie CH Plaza Rzeszów zyska nową powierzchnię dla kolejnych najemców. – Jedną z ważniejszych zmian, jakie przygotowujemy dla naszych Klientów to nowy salon marki CCC w dwukrotnie większym wymiarze, tj. o powierzchni ponad 925 mkw. Będzie to jeden z najnowocześniejszych, flagowych salonów CCC na Podkarpaciu pokazujący kierunek rozwoju tej firmy – tłumaczy Radosław Jamrozik.


Rzeszowska Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku Centrów. W ubiegłym roku Centrum przeszło gruntowną przebudowę przygotowującą powierzchnię dla nowych kluczowych najemców. Na dwóch piętrach, klienci mogą znaleźć ponad 70 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: innowacyjny klub fitness CityFit (funkcjonujący 24h/dobę), sportowy sklep Decathlon oraz sklep Monnari, Deichmann, CCC, Wojas, Martes Sport, Sephora, Rossmann oraz funkcjonujący w ramach food courtu Subway, Protein Bar i Telepizza. Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu. Centrum oferuje ponad 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych.


Źródło: KeenProperty Management

23.09.2019


Tagi: CH Plaza Rzeszów, najemca


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Nokia postanowiła stworzyć miejsce, w którym mogą spotkać się start-upy, innowatorzy oraz pasjonaci nowych technologii...

ZAREJESTRUJ SIĘ !!!

foto

16 października w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbędą się Dni Dewelopera...

IntraLog Poland 2020