ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Grupa ROBYG: 1853 lokale sprzedane po trzech kwartałach 2019

wykres


Po trzech kwartałach 2019 roku Grupa ROBYG zakontraktowała 1853 lokale netto[1] w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Oznacza to realizację kolejnego etapu sprzedażowego przybliżającego spółkę do celu założonego na rok 2019 na poziomie około 2300 lokali. Potencjał sprzedażowy spółki na kolejne kwartały jest wysoki – obecnie w ofercie spółki znajduje się 1700 lokali, a zasoby gruntów umożliwiają wybudowanie około 14 000 mieszkań.


ROBYG w pierwszym półroczu 2019 rozszerzył obszar działań o Poznań, gdzie nabył działkę na Ostrowie Tumskim z potencjałem budowy 1400 lokali. Grupa ROBYG to 20 000 sprzedanych lokali i 60 000 zadowolonych klientów.


- Osiągnięte po trzech kwartałach 2019 roku wyniki sprzedażowe na poziomie 1853 lokali są zgodne z naszymi założeniami i dopasowane do harmonogramu realizacji inwestycji. W ciągu ostatniego roku mocno skoncentrowaliśmy się na rozwoju geograficznym, uruchamiając kolejne etapy projektu we Wrocławiu. Dzięki temu dywersyfikujemy ofertę i poszerzamy grono klientów. Warto podkreślić, że znacząca część naszej sprzedaży pochodzi z rekomendacji. W ostatnich miesiącach zwiększyliśmy liczbę lokali wprowadzanych do sprzedaży – dzięki czemu klienci mają więcej mieszkań do wyboru – w samym trzecim kwartale było to około 630 jednostek. Wynika to również z zauważanego przez nas upłynnienia wydawania decyzji administracyjnych – co pozytywnie wpływa na cały cykl prowadzenia działalności deweloperskiej. Dotychczasowe wyniki sprzedażowe oraz potencjał budowlany Grupy na wszystkich rynkach – przy wysokiej dywersyfikacji działalności – sprawiają, że zmierzamy do założonego na ten rok celu na poziomie 2300 sprzedanych lokali – powiedział Eyal Keltsh, wiceprezes zarządu ROBYG SA.


Źródło: ROBYG SA

08.10.2019


Tagi: deweloper, wyniki sprzedaży, wyniki finansowe


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Nokia postanowiła stworzyć miejsce, w którym mogą spotkać się start-upy, innowatorzy oraz pasjonaci nowych technologii...

ZAREJESTRUJ SIĘ !!!

foto

16 października w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbędą się Dni Dewelopera...

IntraLog Poland 2020