ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Operator Centrów Designer Outlet zmienia nazwę na ROS Retail Outlet Shopping

wykres


PROM, spółka joint venture Peakside Capital oraz ROS Retail Outlet Shopping zdecydowała się na ujednolicenie nazewnictwa firmy. Marka ROS Retail Outlet Shopping jest znana sieciom handlowym i inwestorom aktywnym na europejskim rynku outletowym. Od teraz pod tą samą marką firma będzie występować na rynku polskim, jako zarządca centrów outletowych Designer Outlet Warszawa, Gdańsk i Sosnowiec, a także nowego projektu Fashion Outlet Kraków.


- Jest to ważny krok w naszej strategii, która zakłada jeszcze większy rozwój polskich centrów zarządzanych przez ROS. Dzięki niemu będziemy w stanie ugruntować naszą pozycję na rynku europejskim, jednocześnie pozyskując nowych partnerów biznesowych i klientów. Coraz lepsze wyniki finansowe Designer Outlet Warszawa, Gdańsk i Sosnowiec pokazują, że idziemy w dobrym kierunku - powiedział Thomas Reichenauer, współzałożyciel i Managing Director ROS Retail Outlet Shopping.


Polskie centra outletowe z szerokim wyborem marek premium

Centra outletowe Designer Outlet obecne są w Polsce w trzech lokalizacjach – w Gdańsku, Sosnowcu i Piasecznie pod Warszawą. Każde z nich oferuje unikalny mix polskich i zagranicznych marek modowych, również grupę marek segmentu premium. Dzięki szerokiej ofercie klienci zyskują okazję do nabycia najwyższej jakości produktów w cenach zawsze o 30-70% niższych od cen regularnych. W ofercie centrów możemy znaleźć m.in. takie marki, jak: Armani, Calvin Klein, Guess, Levi’s, New Balance, Nike, Pandora, Tommy Hilfiger i wiele więcej.


Rozbudowy przebiegają zgodnie z założeniami i będą promowane na targach MAPIC 2019

Zgodnie z założeniami, do końca 2020 r. Designer Outlet Warszawa powiększy się o 5 tys. metrów kwadratowych, dzięki czemu wzmocni swoją pozycję największego centrum outletowego premium w Polsce. Dzięki około 30 nowym sklepom i restauracjom, a także 400 dodatkowym miejscom parkingowym, zakupy będą jeszcze bardziej atrakcyjne dla klientów. Designer Outlet Gdańsk powiększy się natomiast o 2,5 tys. metrów kwadratowych i zyska ponad 10 nowych sklepów. Głównym punktem rozbudowy będzie nowa strefa gastronomiczna w sercu centrum.


Wszystkie centra z portfolio ROS Retail Outlet Shopping będą promowane na targach MAPIC w Cannes od 13 do 15 listopada 2019.


- Rozbudowy Designer Outlet Warszawa i Gdańsk realizowane są zgodnie z założeniami. Jako ROS Retail Outlet Shopping, wiodący operator centrów outletowych w Europie, wprowadzimy na polski rynek kolejne znane i lubiane przez klientów marki. Cieszymy się, że możemy realizować tę strategię również przy okazji powstawania Fashion Outlet Kraków – jesteśmy bardzo zadowoleni z zainteresowania potencjalnych najemców tą lokalizacją - mówi Stefan Aumann, Managing Director Peakside Capital, partnera spółki joint venture.Źródło: ROS Retail Outlet Shopping

04.11.2019


Tagi: Designer Outlet, operator, zmiana nazwy


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Bidroom to holenderska firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku jako bezprowizyjna hotelowa...

ZAREJESTRUJ SIĘ !!!

foto

16 października w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbędą się Dni Dewelopera...

IntraLog Poland 2020