ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Echo Investment sprzedało ponad 1000 mieszkań

wykres


W październiku Echo Investment miało powody do świętowania. Od początku roku deweloper sprzedał 1089 mieszkań, co stanowi wynik prawie o 40% lepszy niż w analogicznym okresie w 2018 r. Cele roczne są w zasięgu ręki – w całym 2019 roku deweloper planuje sprzedać 1 300 mieszkań i przekazać klientom klucze do około 1 250 lokali.


Od początku roku Echo Investment rozpoczęło budowę aż 8 projektów mieszkaniowych w Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. W najbliższych miesiącach deweloper zamierza wystartować jeszcze z co najmniej trzema inwestycjami, w których łącznie będzie ponad 500 mieszkań.


– Nieustannie poszerzamy naszą ofertę i klienci to doceniają, co odzwierciedlają świetne wyniki sprzedażowe w tym roku. Jednak nie osiadamy na laurach. Pracujemy nad tym, by zwiększać udziały Echo Investment w rynku nieruchomości mieszkaniowych i stać się dla klientów deweloperem pierwszego wyboru. Strategia naszej firmy koncentruje się na tworzeniu tzw. „destinations” czyli przyjaznych, otwartych fragmentów miast, w których można mieszkać, pracować i spędzać wolny czas z bliskimi. Podejście to jest także zgodne z potrzebami i oczekiwaniami mieszkańców polskich miast. Nasi klienci nie szukają kolejnego osiedla mieszkaniowego, tylko miejsca, w którym mają wszystko na wyciągnięcie ręki: ulubioną kawiarnię na spotkania z przyjaciółmi, sklep z lokalnymi produktami, plac z miejscami do zabaw z dziećmi czy alejki rowerowe do aktywnego wypoczynku – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży mieszkań w Echo Investment.


Lokomotywami sprzedaży mieszkań Echo Investment są miastotwórcze projekty, takie jak Browary Warszawskie, Moje Miejsce w Warszawie czy Fuzja – wyjątkowa inwestycja realizowana w Łodzi. Fuzja, która w harmonijny sposób połączy wszystkie aspekty życia: mieszkanie, odpoczynek, pracę i rozrywkę, już teraz przyciąga przyszłych mieszkańców. Deweloper w zaledwie sześć miesięcy sprzedał tu już ponad sto mieszkań.


– Ten wyjątkowy projekt cieszy się dużym zainteresowaniem, bo jest świetnie przemyślanym kwartałem Łodzi, w którym będzie się dobrze pracowało, spędzało czas, spotykało ze znajomymi, a przede wszystkim mieszkało. Sto mieszkań sprzedanych w pół roku, czyli prawie połowa pierwszego budynku, potwierdza, że łodzianie już teraz wierzą w Fuzję i widzą ogromny potencjał tej lokalizacji – podsumowuje Dawid Wrona.


Od początku roku do końca października Echo Investment przekazało klientom 841 mieszkań, co oznacza ponad 60% wzrost w porównaniu do wyniku z 10 miesięcy 2018 roku. Z powodu harmonogramów naszych inwestycji, druga połowa roku obfituje w pozwolenia na użytkowanie projektów mieszkaniowych, co przekłada się na większą liczbę mieszkań przekazywanych klientom. W samym tylko październiku Echo Investment przekazało klucze do 249 lokali, a już niebawem swój lokal przejmie tysięczny w tym roku klient.


Źródło: Grupa Echo Investment

05.11.2019


Tagi: deweloper, wyniki sprzedaży, wyniki finansowe


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Bidroom to holenderska firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku jako bezprowizyjna hotelowa...

ZAREJESTRUJ SIĘ !!!

foto

16 października w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbędą się Dni Dewelopera...

IntraLog Poland 2020