ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Opera Office w Gdańsku

Opera Office, budynek biurowy klasy A zlokalizowany w Gdańsku, będzie oferował około 7000 mkw powierzchni biurowej. Obiekt składa się z dwóch skrzydeł, czteropiętrowej części A o powierzchni piętra około 700 mkw oraz trzypiętrowej części B o powierzchni piętra około 1000 mkw. Obiekt został zaprojektowany w taki sposób, aby – jeśli zaistnieje potrzeba – obie części, które są dobrze skomunikowane, można było połączyć.Budynek Opera Office będzie wyposażony we wszelkie udogodnienia techniczne dostępne w budynkach klasy A, np. budynek będzie dwustronnie energetycznie zasilany, wyposażony w klimatyzację, podnoszone podłogi, podwieszane sufity, instalacje elektryczne, okablowanie IT i puszki podłogowe. Takie rozwiązanie pozwala na maksymalnie efektywne wykorzystanie powierzchni biura zarówno w układzie otwartej przestrzeni, jak i w podziale na mniejsze moduły. Najemcy i goście będą mieli do dyspozycji podziemny parking na 130 miejsc. Dodatkowo uruchomiony będzie naziemny parking na 70 miejsc postojowych.


Budowa rozpocznie się z końcem marca 2011 roku, a planowane oddanie budynku do użytkowania ma nastąpić w drugiej połowie 2012 roku. Firma Jones Lang LaSalle została wybrana na wyłącznego doradcę ds. komercjalizacji gdańskiego biurowca.


Budynek Opera Office jest dogodnie zlokalizowany przy Al. Zwycięstwa w Gdańsku, naprzeciwko Politechniki Gdańskiej, obok stacji SKM: Politechnika. Lokalizacja przy Głównej arterii Gdańska (na granicy Gdańska Głównego i Wrzeszcza) zapewnia szybki i łatwy dojazd do wszystkich części Trójmiasta, jak Sopot, Gdynia czy przyległych miejscowości. Przyszli najemcy Opera Office będą mieli możliwość pracy w przyjaznym środowisku, jako że budynek jest usytuowany przy Parku Steffensa oraz będą mogli korzystać z udogodnień, jakie oferuje bardzo bliskie sąsiedztwo Multikina, Opery Bałtyckiej czy kompleksu sportowego AZS z basenem oraz kortami tenisowymi.


Źródło: Jones Lang LaSalle

31.01.2011


Tagi: Jones Lang LaSalle, biurowiec, Opera Office, Gdańsk


Udostępnij