ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Włosi już nie są generalnym wykonawcą Złotej 44

Firmy BBI Development S.A. i Amstar poinformowały, że spółka INSO Sistemi Per Le Infrastructure Sociali S.P.A. nie pełni już roli generalnego wykonawcy projektu. Jednocześnie inwestorzy zwiększają swoją rolę w projekcie poprzez prowadzenie inwestycji w ramach systemu contract management, czyli bezpośredniego zlecania pakietów prac wykonawcom. Prace na budowie kontynuowane są nieprzerwanie.


Większość głównych działań budowlanych w ramach inwestycji ZŁOTA 44 została zakończona i zaczyna się realizacja prac wykończeniowych. Za ich wykonanie odpowiadają wyspecjalizowane, renomowane firmy, takie jak m. in. : MERCURY INGINEERING POLSKA Sp. z o.o. (lider w branży instalacyjnej), ELEKTRO A-Z Sp. z o.o. (instalacje elektroenergetyczne), NEO-ŚWIAT (aranżacja wnętrz).


Fundusze Amstara zapewniły 100 proc. finansowania inwestycji ze środków własnych. Doświadczeni i silni finansowo partnerzy: BBI Development S.A. i Amstar gwarantują ukończenie realizacji ZŁOTEJ 44 z sukcesem. Zespół BBI Development S.A. oddał do użytku wiele warszawskich inwestycji, w tym m.in. wielokrotnie nagradzany Plac Unii – monumentalną inwestycję biurowo-handlową o podobnej skali co ZŁOTA 44 oraz Rezydencję Foksal – luksusowy budynek apartamentowy w sercu stolicy. Amstar jest międzynarodowym inwestorem z mocnym zapleczem finansowym, który zainwestował 4,9 mld euro w różnego typu nieruchomości na całym świecie. Zapewniamy, że klienci mogą mieć absolutną pewność, iż zgodnie z harmonogramem, czyli pod koniec 2016 roku – otrzymają najwyższej klasy apartamentowy produkt w Polsce, który dzięki swej jakości staje w szeregu z najbardziej ekskluzywnymi rezydencjami na świecie - piszą w specjalnie wydanym komunikacie firmy BBI Development S.A. i Amstar.


Źródło: BBI Development S.A. i Amstar.

22.09.2015


Tagi: Złota 44


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...