ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Hotel Hampton by Hilton Lodz

Sieć Hilton Worldwide (NYSE: HLT) podpisała umowę franczyzy z firmą VHM Hotel Management Sp. z o.o. dotyczącą otwarcia drugiego hotelu w Łodzi. Prace nad wielofunkcyjnym budynkiem przy ulicy Piotrkowskiej, w którym znajdzie się również 149-pokojowy hotel, już trwają. Otwarcie obiektu planowane jest na początek 2018 roku.


wykres


Zapowiadany, wielofunkcyjny obiekt będzie znajdował się przy ulicy Piotrkowskiej, największym deptaku Europy, w urokliwym otoczeniu dziewiętnastowiecznej architektury. Odwiedzający, w odległości zaledwie kilku kroków, znajdą wiele sklepów i restauracji, a dogodne położenie hotelu sprawi, że będzie on doskonałą bazą do zwiedzania miasta. Oprócz hotelu, budynek pomieści 2 tys. m kw. powierzchni komercyjnej na półpiętrze, 21 tys. m kw. przestrzeni biurowej i dodatkową powierzchnię 2 tys. m kw. przeznaczoną do celów komercyjnych.


W ofercie nowego hotelu znajdzie się funkcjonalna przestrzeń fitness oraz całodobowy bar z przekąskami. Obiekty spod szyldu Hampton by Hilton słyną z tego, że oferują swoim gościom wyjątkowy komfort i usługi wsparte gwarancją 100% satysfakcji z pobytu. Oznacza to, że goście, których oczekiwania nie zostaną spełnione, są zwolnieni z opłat. W portfolio marki znajduje się już ponad 2000 hoteli na całym świecie, które oferują bezpłatne Wi-Fi oraz ciepłe śniadanie wliczone w cenę noclegu.


Źródło: Hilton Worldwide

24.11.2015


Tagi: Hampton by Hilton Lodz