ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Małgorzata Lińska-Bator

foto

Małgorzata Lińska-Bator dołączyła do Działu Wycen i Doradztwa Savills Polska na stanowisku associate. Małgorzata będzie odpowiedzialna za koordynację projektów doradczych na rynku nieruchomości, w tym za analizy i optymalizację portfeli nieruchomości, przygotowanie struktur organizacyjnych oraz strategii dotyczących nieruchomości. Małgorzata będzie także świadczyć usługi doradcze obejmujące studium wykonalności, analizy dotyczące optymalnego wykorzystania nieruchomości i biznesplany.


Małgorzata posiada ponad 9-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości. Zanim dołączyła do zespołu Savills była starszym konsultantem w zespole EY Transaction Real Estate, gdzie koordynowała zarówno projekty na skalę krajową, jak i międzynarodową. Jej doświadczenie obejmuje wycenę nieruchomości i doradztwo w zakresie studium wykonalności oraz analizy optymalnego wykorzystania nieruchomości dla największych projektów komercyjnych, analizy lokalizacji i oddziaływania, optymalizację kosztów nieruchomości i strategii relokacji, a także przeglądy audytowe.


Małgorzata ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie z tytułem magistra ekonomii i zarządzania nieruchomościami. Jest absolwentką studiów podyplomowych na Politechnice Warszawskiej na kierunku wycena nieruchomości. Małgorzata jest licencjonowanym rzeczoznawcą i członkiem Królewskiego Instytutu Rzeczoznawców Majątkowych (MRICS).


Źródło: Działu Wycen i Doradztwa

08.01.2016


Tagi: Małgorzata Lińska-Bator, associate, Dział Wycen i Doradztwa