ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Daniel Czarnecki

foto

Daniel Czarnecki dołączył do międzynarodowej agencji doradczej Savills jako associate w Dziale Powierzchni Biurowych, Reprezentacja Wynajmującego w Warszawie. Do jego głównych zadań będzie należała współpraca z najemcami, deweloperami i właścicielami budynków biurowych. Daniel będzie odpowiadał za wynajem takich biurowców, jak International Business Center i Grzybowska Park, będących własnością funduszu Deka Immobilien, i West Point 120, którego inwestorem jest Bouygues Immobilier.


Zanim dołączył do Savills, Daniel przez pięć lat zdobywał doświadczenie jako starszy konsultant w Grupie Doradztwa Rynku Nieruchomości EY, gdzie współpracując z deweloperami i funduszami inwestycyjnymi, analizował projekty biurowe pod kątem wymagań najemców oraz pośredniczył w wynajmie powierzchni biurowej. Daniel zdobywał też doświadczenie w innych obszarach, jak m.in. analiza wykonalności projektów komercyjnych i wycena nieruchomości komercyjnych i przemysłowych w krajach Europy Środkowej i Południowej. Wcześniej, jako asystent projektu, pracował w Boston Consulting Group.


Daniel jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie w ramach specjalizacji ukończył Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Negocjacje oraz Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe na kierunku Wycena Nieruchomości. Aktualnie jest w trakcie zdobywania uprawnień Dyplomowanego Specjalisty Komercyjnych Inwestycji (CCIM - Certified Commercial Investment Member).Źródło: Daniel Czarnecki

01.02.2016


Tagi: Małgorzata Szychułda, associate, Powierzchni Biurowych, Reprezentacja Wynajmującego