ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Katarzyna Laszkowska

foto

Katarzyna Laszkowska awansowała na stanowisko Associate Director w Dziale Rynków Kapitałowych Knight Frank.


Katarzyna dołączyła do Knight Frank w 2015 roku, obejmując stanowisko Starszego Menadżera. Jako Associate Director jest odpowiedzialna za koordynację prac zespołu transakcyjnego, do którego zadań należy między innymi przygotowywanie kompleksowych analiz finansowych, materiałów ofertowych oraz koordynowanie procesów due diligence.


Katarzyna posiada ponad 14 lat doświadczenia w finansowaniu i inwestycjach w sektorze nieruchomości, które zdobyła pracując przy projektach biurowych, handlowych, logistycznych oraz mieszkaniowych. Pracowała zarówno w instytucjach bankowych, jak i po stronie klienta. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyła w BRE Banku Hipotecznym, skąd po ponad 4 latach przeszła do Banku BZ WBK, gdzie w Departamencie Finansowania Nieruchomości Komercyjnych uczestniczyła w obsłudze transakcji przekraczających wartość 400 mln zł. Przez ponad 3 lata Katarzyna pracowała po stronie biznesowej dla dewelopera Panattoni Europe. Miała wówczas okazję współpracować z polskimi, jak i zagranicznymi bankami, zamykając ponad 20 finansowań projektów z branży logistycznej o wartości powyżej 440 mln euro.


Katarzyna jest absolwentką Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych (kierunek Finanse i bankowość) oraz Szkoły Głównej Handlowej (Zarządzanie i marketing).Źródło: Knight Frank

22.02.2016


Tagi: Katarzyna Laszkowska, Associate Director, Dział Rynków Kapitałowych