ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Alex Hill

foto

Alex Hill, ceniony ekspert ds. rozwiązań korporacyjnych, dołączy do zespołu Corporate Solutions w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) w firmie Colliers International na stanowisku dyrektora. Po 21 latach działań w regionie Azji i Pacyfiku Alex powrócił do Londynu z Singapuru, gdzie współpracował z JLL i CBRE, doradzając klientom takim, jak: BT, Shell, HSBC, American Express i Nokia Siemens.


Alex wnosi do zespołu 28-letnie doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi rynku nieruchomości, między innymi w zakresie doradztwa strategicznego, alternatywnej strategii środowiska pracy, zarządzania portfelem, transakcjami, projektem i obiektami.

W ślad za trzema innymi nowymi pracownikami Alex dołącza do działu Corporate Solutions w regionie EMEA, dodatkowo wzmacniając zespół po niedawnych sukcesach z udziałem klientów takich, jak: Nestlé, Philips, Danaher i Thomson Reuters.


Przed podjęciem pracy w Colliers Alex przez osiem lat pracował w CBRE jako dyrektor regionalny ds. globalnych usług korporacyjnych w regionie Azji i Pacyfiku. Alex pełnił również funkcję dyrektora ds. strategicznego planowania najmu w JLL, zaś w Haworth był kierownikiem ds. kluczowych klientów. Wszystkie powyższe stanowiska piastował w Singapurze.Źródło: Colliers International

04.03.2016


Tagi: Alex Hill, dyrektor, Corporate Solutions, EMEA