ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Nad Odrą we Wrocławiu powstaną nowe apartamenty

We Wrocławiu nad Odrą wybudują kolejną wieżą. Na przełom czerwca i lipca 2016 roku ruszy budowa nowej inwestycji apartamentowej - Angel River. Oddanie apartamentowca do użytku zaplanowano na trzeci kwartał 2018 roku. Projekt realizuje renomowany deweloper Angel Poland Group.


wykres


W ramach inwestycji zaplanowano dwa budynki apartamentowe – 17- oraz 9-kondygnacyjny. Z wyższych pięter będzie się rozciągać niezwykły, rozległy widok na Wrocław. Angel River powstanie przy ul. Walońskiej, tworząc w tym miejscu efektowny widok od strony rzeki Oławy i Odry.


Projekt architektoniczny przygotowała pracownia projektowa Maćków w oparciu o koncepcje opracowaną przez renomowanego paryskiego architekta GSA.


– Zależało nam na tym, by budynki Angel River wyróżniały się śmiałą, ale także ponadczasową architekturą. To nasza kolejna prestiżowa inwestycja po ostatnio zrealizowanych Ovo Wrocław i Angel Care we Wrocławiu oraz Angel Wawel w Krakowie – mówi Ron Ben Shahar z Angel Poland Group. – Realizując Angel River przeprowadzimy rewitalizację kolejnej części nadbrzeża, tworząc nową jakość przestrzeni miejskiej.


Atutem Angel River na pewno jest lokalizacja. To najbardziej malownicze miejsce w bezpośredniej bliskości centrum Wrocławia.


– Angel River to tylko kilkanaście minut spacerem do wrocławskiego Rynku czy pl. Grunwaldzkiego. Jednocześnie tu zaczynają się tereny zielone i rekreacyjne, rozciągające się w ramionach Odry i Oławy do Niskich Łąk i Lasu Rakowieckiego – podkreśla Natalia Sawicka, dyrektor sprzedaży i marketingu Angel River.


Projekt przewiduje wiele rozwiązań ekologicznych, w tym stację ładowania pojazdów elektrycznych, jak i funkcjonalne rowerownie. W apartamentowcu powstanie ogólnodostępna strefa fitness i SPA, a mieszkańcy mogą liczyć na dodatkowe udogodnienia, np. wydzieloną salę spotkań przy reprezentacyjnej recepcji, dostęp do bezprzewodowego internetu w wybranych częściach wspólnych, sala zabaw dla dzieci czy zielone patio.


W Angel River powstanie około 340 apartamentów o powierzchni od 24 do 118 mkw. – od kawalerek do pięciopokojowych apartamentów. Największe powstaną w części od strony rzeki oraz w wieży.


Angel River ma już zapewnione pełne finansowanie na realizację inwestycji ze środków własnych dewelopera oraz kredytu bankowego. Jako jeden z nielicznych deweloperów zapewnia maksymalne bezpieczeństwo finansowe nabywcom apartamentów poprzez zastosowanie mieszkaniowego zamkniętego rachunku powierniczego.


Źródło: Angel Poland Group

04.03.2016


Tagi: apartamentowiec, Angel River, Wrocław, Odra


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...