ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Promenady Epsilon we Wrocławiu

Rozpoczęta została już budowa pierwszego etapu inwestycji – budynku biurowego Promenady Epsilon w centrum Wrocławia. Data oddania obiektu do użytkowania zaplanowana została na czerwiec 2012.


Promenady Epsilon


Przygotowywany jest także do realizacji I etap budowy mieszkań. Będą to 2 budynki (5 i 7 pięter) z 248 mieszkaniami o powierzchni od 30 do 95 mkw oraz 7 lokali użytkowych usytuowanych na parterze. Mieszkania będą posiadać balkony lub tarasy. W podziemiu znajdą się parkingi z wydzielonymi miejscami postojowymi. Komunikację pionową obsługiwać będą nowoczesne, ciche windy.


Promenady Epsilon to pierwszy etap budowy kompleksu biurowo – mieszkalnego Promenady Wrocławskie w centrum Wrocławia, w którym docelowo powstanie około 2 tysiące mieszkań i 80 tysięcy metrów kwadratowych biur. Będzie to największe przedsięwzięcie na wrocławskim rynku deweloperskim, obejmujące w sumie ponad 15 hektarów gruntu. Atutem położenia, w którym znajdzie się m.in. budynek biurowy Promenad Epsilon jest bliskość Rynku, bezpośrednie sąsiedztwo Odry i Kanału Miejskiego z własnym nabrzeżem oraz bliskość tras wyjazdowych w kierunku Warszawy i Poznania. Budynek Epsilon, o powierzchni około 6.600 metrów kwadratowych powierzchni użytkowo usługowej, usytuowany będzie w odległości niespełna 3 kilometrów od wrocławskiego Rynku, posiadał będzie dobrą komunikację z lotniskiem, a także autostradą A4 i drogą ekspresową S8. Jego zaletą jest również bliskie sąsiedztwo stacji kolejowej Wrocław Nadodrze oraz komunikacji miejskiej, zarówno tramwajowej jak i autobusowej.


Zaletami Promenad Epsilon, obok unikalnego położenia, jest, dzięki elastycznym modułom biurowym, możliwość ich dopasowania do potrzeb każdego Klienta. Budynek będzie się charakteryzował nowoczesną bryłą. Został zaprojektowany tak, by jego wnętrza były przyjazne i przestronne. Obiekt będzie podlegał w całości kontroli dostępu i ochronie. Wyposażony został w wygodny parking podziemny, a także naziemny.


Promenady Epsilon to część Promenad Wrocławskich nowej dzielnicy z obiektami usługowymi, handlowymi i rekreacyjnymi dla mieszkańców o łącznej powierzchni docelowej około 200 tysięcy metrów kwadratowych.


Na Generalnego Wykonawcę budynku biurowo-usługowego „Promenady Epsilon” wybrana została firma CFE Polska Sp. z .o.o.Vantage Development S.A. - spółka działająca w branży deweloperskiej. Ambicją Vantage Development jest objęcie pozycji kluczowego dewelopera na rynku wrocławskim – jednym z najszybciej rozwijających się rynków nieruchomości w Polsce. Spółka na tym właśnie obszarze koncentruje swoje działania i realizuje kilka bardzo dużych projektów mieszkaniowych i biurowych. Vantage Development nie tylko buduje, ale kształtuje i rozwija przestrzeń publiczną, tworząc unikalne miejsca do życia i pracy. Wybierając najlepsze lokalizacje, wkomponowuje w nie niepowtarzalne, nowoczesne projekty architektoniczne. Vantage Development S.A. należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, co jest dodatkowym gwarantem dbałości o najwyższy standard i bezpieczeństwo naszych Klientów. Wyróżniona certyfikatem „Solidna Firma 2010”. Spółka Vantage Development aktywnie wspiera budowę nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej - „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu.


Źródło: Vantage Development S.A.

21.03.2011


Tagi: biurowiec, Epsilon, Promenady Wrocławskie


Udostępnij