ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Michał Skwarek

giełda

Z początkiem kwietnia Michał Skwarek objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu we wchodzącej w skład Grupy Futureal spółce Cordia. Przejście Michała Skwarka do Cordii ma związek z intensyfikacją działań węgierskiego dewelopera na polskim rynku mieszkaniowym.


Michał Skwarek będzie odpowiadał za politykę komunikacyjną i sprzedażową. Do jego zadań należy m.in. koordynacja i prowadzenie działań sprzedażowych, pozycjonowanie marki w Polsce, tworzenie i realizacja strategii marketingowych i PR, w tym przygotowanie i realizacja kampanii reklamowych i promocyjnych oraz zakup mediów. Michał Skwarek będzie zarządzał wieloosobowym zespołem specjalistów ds. sprzedaży.


Michał Skwarek od początku swojej kariery jest związany z branżą nieruchomości. Zanim dołączył do Cordii przez ponad 4 lata był związany z OKAM Capital, gdzie jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu odpowiadał za działania marketingowe oraz politykę sprzedażową. Poprzednio, przez blisko dwa lata, pełnił funkcję Dyrektora Sprzedaży w Dor Group. Wcześniej, przez ponad 9 lat, był Dyrektorem Zarządzającym w Eurobau. Michał Skwarek jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego.


Michała pasjonuje technika satelitarna – przekazy i kodowanie programów, rozwój technologii satelitarnej. Interesuje go też kolejnictwo. Ma troje dzieci z którymi spędza każdą wolną chwilę.


Źródło: Cordia

07.04.2016


Tagi: Michał Skwarek, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu