ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Dorota Osiecka

foto

Do utworzonego niedawno działu Workplace Innovation firmy Colliers International dołączyła Dorota Osiecka, obejmując stanowisko dyrektora. Wspólnie z Sylwią Pędzińską – szefem działu Wokplace Innovation – zajmie się tworzeniem strategii środowiska pracy oraz doradztwem w zakresie zarządzania zmianą.


Dorota posiada ponad 12 lat doświadczenia w consultingu, prowadzeniu projektów strategicznych i zarządzaniu zmianą. Od 2008 roku specjalizuje się w obszarze workplace strategy. Początkowo zajmowała się wdrażaniem rozwiązań z zakresu workplace innovation w Londynie, jako Senior Strategy Consultant w DEGW London, a od 2012 roku działa na polskim rynku. Dorota ma bogatą wiedzę na temat optymalizacji funkcjonalnej środowiska pracy i narzędzi, umożliwiających badanie i analizę potrzeb organizacji. Jej atutem jest praktyczne doświadczenie zdobyte w trakcie wielu projektów prowadzonych w środowisku międzynarodowym oraz w Polsce.


W trakcie swojej kariery w obszarze workplace Dorota była odpowiedzialna za prowadzenie strategicznych projektów dla klientów korporacyjnych, a także w sektorze publicznym i w edukacji. W procesie wdrażania innowacyjnych strategii środowiska pracy, rozwiązań typu flexible working oraz projektowania inspirujących i stymulujących środowisk pracy, Dorota wspierała między innymi firmy z sektora IT, consultingu, telekomunikacji, bankowego, farmaceutycznego, BPO, FMCG oraz wielu innych.


Źródło: Colliers International

12.05.2016


Tagi: Dorota Osiecka, dyrektor, dział Workplace Innovation