ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Grzegorz Rajca

foto

Do działu Workplace Innovation firmy Colliers International dołączył Grzegorz Rajca, obejmując stanowisko specjalisty. Wspólnie z Sylwią Pędzińską oraz Dorotą Osiecką zajmie się tworzeniem strategii środowiska pracy oraz doradztwem w zakresie zarządzania zmianą.


Grzegorz jest psychologiem organizacji, analitykiem danych i konsultantem. Od 6 lat związany z branżą doradczą, łączy wiedzę z obszaru nauk społecznych oraz kompetencje z zakresu modelowania statystycznego i psychometrii.


Grzegorz projektuje rozwiązania i narzędzia oparte na sprawdzonych koncepcjach z obszaru nauk społecznych, uwzględniając wyniki aktualnych badań. Swoją drogę zawodową w obszarze doradztwa rozpoczął w Polskiej Fundacji Badań nad Zarządzaniem. Następnie pracował jako konsultant w Instytucie Gaussa, gdzie prowadził projekty w podejściu evidence-based, budował i konsultował narzędzia dedykowane dla biznesu – testy psychologiczne, kwestionariusze, ankiety. Projektował i prowadził badania w organizacjach, odpowiadał za analizy statystyczne oraz za obszar interpretacji i wizualizacji danych z badań ilościowych.


Grzegorz jest autorem wielu publikacji z zakresu psychologii organizacji oraz HR, m.in. rozdziałów w książkach oraz artykułów w mediach drukowanych i elektronicznych. Współpracował również przy powstawaniu podręcznika zawierającego europejskie standardy dla użytkowników testów w biznesie EFPA EuroTest-WO.


Źródło: Colliers International

02.06.2016


Tagi: Grzegorz Rajca, psycholog organizacji, Workplace Innovation