ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Młodnik - nowa inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu

wykres


Archicom, lider wrocławskiego rynku mieszkaniowego, rozpoczyna nową inwestycję na Sołtysowicach. Młodnik to 138 mieszkań w dwóch kameralnych budynkach. Pierwsi mieszkańcy odbiorą klucze w połowie 2018 r. Wybrane mieszkania mogą liczyć na dopłaty z rządowego programu MdM.


Inwestycja Młodnik to kolejny atrakcyjny projekt mieszkaniowy w ofercie wrocławskiego dewelopera Archicom. Powstaje w dynamicznie rozwijającej się północnej dzielnicy Wrocławia – Sołtysowice, w pobliżu ważnych węzłów komunikacyjnych jak pl. Kromera i pl. Grunwaldzki. Osiedle jest tworzone z myślą o potrzebach ludzi młodych.


- To już dwunasty projekt mieszkaniowy, który mamy w sprzedaży we Wrocławiu. Najszersza na rynku wrocławskim oferta ponad 1 300 mieszkań, dopasowana do oczekiwań klientów pozwala nam osiągać bardzo dobre wyniki sprzedaży. Podtrzymujemy tegoroczny cel zarządu sprzedaży ponad 800 mieszkań, czyli o ponad 30 proc. więcej niż rok wcześniej – mówi Dorota Jarodzka Śródka, prezes Grupy Archicom.


Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, z wjazdem zabezpieczonym szlabanem. Przy budynkach w otoczeniu młodych brzózek powstanie plac zabaw, a na terenie inwestycji także zewnętrzny fitness. W okolicy inwestycji znajdują się usługi niezbędne do wygodnego życia na co dzień - szkoły i przedszkola, lokale usługowe, Centrum handlowe Korona, a także boiska sportowe oraz rozległe tereny zielone. Sama nazwa inwestycji powstała w nawiązaniu do młodych drzew, krzewów i pnącej zieleni rosnącej na terenie osiedla. W inwestycji Młodnik powstaną dwa 5-piętrowe budynki z garażami podziemnymi. W większym znajdą się 84 mieszkania, a w mniejszym 54.


- Na wyjątkowość oferty Młodnika składa się suma elementów samego osiedla, jak outdoor fintess czy miejsca integracji dla mieszkańców i jej lokalizacji, w pobliżu miejsc rekreacyjnych np. Lasu Sołtysowickiego i zaplecza usługowego. W sąsiedztwie znajdują się Szpital Specjalistyczny i Kampus Uniwersytetu Wrocławskiego. Do sprzedaży wprowadzamy 138 mieszkań o metrażach między 38 m2, a 76 m2. Zakończenie inwestycji planujemy w połowie 2018 r. – dodaje Tomasz Sujak, członek zarządu Grupy Archicom.


Źródło: Archicom

16.06.2016


Tagi: inwestycja mieszkaniowa, Młodnik, Wrocław


IntraLog Poland 2020

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...

IntraLog Poland 2020