ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Pozwolenie na budowę osiedla Panorama Park II w Kaliszu

wykres


Kaliski deweloper FB Antczak uzyskał pozwolenie na realizację swojej nowej inwestycji w Kościelnej Wsi nieopodal Kalisza – osiedla Panorama Park II. W ramach projektu powstanie 148 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28 do 75 mkw. oraz 14 lokali handlowo-usługowych o powierzchni od 30 do 900 mkw.


Panorama Park II wkracza w pierwszą fazę realizacji. W dziewięciu zaplanowanych budynkach znajdzie się od 13 do maksymalnie 30 mieszkań, co zapewni mieszkańcom maksymalny komfort. Do lokali położonych na parterze przynależeć będą ogródki, a te zlokalizowane na wyższych kondygnacjach będą posiadały tarasy. Na terenie osiedla zabezpieczono 340 miejsc parkingowych oraz 18 garaży.


Panorama Park II to kontynuacja flagowych projektów dewelopera w Kościelnej Wsi – osiedli Panorama Park i Panorama. Nowa inwestycja spójnie łączy w sobie kameralność i wygodę. Dzięki kompleksowości rozwiązań, wpisuje się w zasady budownictwa zrównoważonego, które zakłada tworzenie zabudowy umożliwiającej mieszkańcom pracę, zamieszkanie i wypoczynek w jednym miejscu pozwalając zaoszczędzić najcenniejszy dziś czas.


Projekt architektoniczny osiedla przygotowała pracownia Decone z Poznania.


Źródło: FB Antczak

30.08.2016


Tagi: inwestycja mieszkaniowa, Panorama Park II