ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Rajska 8 w Gdańsku ma pozwolenie na budowę

wykres


Apollo Rida – firma realizująca projekty deweloperskie i inwestycyjne w zakresie nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych – rozpoczyna sprzedaż mieszkań przy ulicy Rajskiej 8 w gdańskim Śródmieściu.


W budynku znajdzie się 160 apartamentów o powierzchni od 30 do 130 metrów kwadratowych. Śródmieście jest cenioną przez mieszkańców Gdańska dzielnicą. Dzięki swojemu dynamicznemu charakterowi oraz doskonałemu połączeniu z resztą miasta, mieszkania w tej okolicy cieszą się dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych klientów.


Budynek przy zbiegu ulic Rajskiej i Heweliusza ma już prawomocne pozwolenie na budowę. Pięciopiętrowy apartamentowiec, z którego roztaczały się będą przepiękne widoki na Główne Miasto zlokalizowany jest w sercu Śródmieścia. Na dolnych kondygnacjach zaplanowane zostały lokale usługowo-handlowe oraz podziemny garaż.


Apollo Rida wybuduje również 10-kondygnacyjny biurowiec, w którym znajdą się biura o łącznej powierzchni blisko 10.000 metrów kwadratowych. Najwyższej klasy projekt architektoniczny nawiązujący do stylu tradycyjnej gdańskiej zabudowy przygotowała renomowana pracownia Jems Architekci.


Źródło: Apollo Rida

14.09.2016


Tagi: Rajska 8, Gdańsk