ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

NEXT OFFICE Praca oparta na aktywności

wykres


W dzisiejszych czasach praca to nie miejsce, do którego chodzimy lub dojeżdżamy. Praca to czynności, które wykonujemy. Metody pracy zmieniają się wraz z technologią, a tradycyjne miejsca pracy powoli odchodzą do lamusa, ustępując miejsca nowym rozwiązaniom. Kinnarps Next Office – praca oparta na aktywności (ABW) to koncepcja aranżacji wnętrza niezależna od lokalizacji, która sprzyja mobilności, tworząc ergonomiczne biuro dostosowane do rodzaju wykonywanej w nim pracy.


ZWYCZAJNY DZIEŃ W PRACY

Dla większości pracowników biurowych wiąże się z wieloma różnymi zadaniami. Osiągnięcia technologii – smartfony, tablety, przenośne komputery i sieci bezprzewodowe – umożliwiły nam wykonywanie pracy w różnych środowiskach, zarówno w biurze, jak i poza nim. Podczas gdy kiedyś chodziliśmy lub jeździliśmy do pracy, dzisiaj zabieramy ją ze sobą bez względu na to, gdzie się udajemy. Aby sprostać wynikającym z tego nowym potrzebom, firma Kinnarps stworzyła koncepcję Next Office – praca oparta na aktywności z myślą o ergonomicznym miejscu pracy sprzyjającym mobilności. Własne biurko zostało zastąpione wyborem wielu rozmaitych przestrzeni do pracy o zróżnicowanym charakterze. W sąsiedztwie dużych open space’ów rozbrzmiewających dziesiątkami rozmów mogą znajdować się małe, ciche pokoje. Przy salach konferencyjnych różnych rozmiarów można ulokować zestawy wypoczynkowe, aby zapewnić swobodną atmosferę i w razie potrzeby umożliwić spontaniczne spotkania. Osobiste narzędzia pracy trzymane są w szafkach, a pracownicy mogą wybrać dla siebie miejsce pracy w ciągu dnia, w zależności od przydzielonych im zadań. Filozofia Next Office oparta jest na holistycznym podejściu, które obejmuje wszystko od mebli po dźwięk, oświetlenie i kolorystykę, w którym każdy element stanowi ważną część efektywnej całości.


DOBRE SAMOPOCZUCIE JEST OPŁACALNE

Korzyści wynikających z opartego na aktywności rozwiązania Next Office jest wiele. Zmniejszone koszty wynajmu pomieszczeń dzięki bardziej efektywnemu wykorzystaniu przestrzeni. Bardziej zrównoważona przestrzeń biurowa, którą można dostosowywać do zmian w liczbie zatrudnionych przez wiele nadchodzących lat. Większa kreatywność dzięki stworzeniu przestrzeni z myślą o spontanicznych spotkaniach. I nie mniej ważne – lepsze samopoczucie pracowników, którzy zyskują możliwość przemieszczania się pomiędzy różnymi ergonomicznymi środowiskami dostosowanymi do rodzaju powierzonych im zadań. Jedynym wyznacznikiem kierunku rozwiązań Next Office – ABW, jest potrzeba i wyobraźnia.


Więcej informacji na stronie: www.kinnarps.pl/nextoffice


Źródło: Kinnarps Polska

28.09.2016


Tagi: meble, ergonomia


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...