ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Wojciech Pisz

giełda

Do firmy doradczej CBRE dołączył Wojciech Pisz, który objął stanowisko Dyrektora w dziale Rynków Kapitałowych. Wojciech będzie odpowiedzialny za wsparcie biznesowe działu, rozwój biznesu oraz działania operacyjne na prowadzonych transakcjach. Dział Rynków Kapitałowych CBRE doradza w najważniejszych transakcjach inwestycyjnych.


Wojciech Pisz posiada ponad 16 letnie doświadczenie w obszarze inwestycji w sektorze nieruchomości komercyjnych. Przez wiele lat pracował dla polskich i międzynarodowych instytucji finansowych, w których był odpowiedzialny za współpracę z inwestorami w zakresie kredytów inwestycyjnych. W latach 2004 – 2013 pracował i następnie zarządzał działem Rynków Kapitałowych firmy Cushman & Wakefield, na tym stanowisku odpowiadał za kompleksowe doradztwo klientom oraz rozwój biznesu. Ostatnio Wojciech zajmował stanowiska Dyrektora ds. Inwestycji w Nieruchomości i Zastępcy Dyrektora Biura Sektora Nieruchomości w TFI PZU SA. Do jego obowiązków należało realizowanie i opracowywanie strategii inwestycyjnej zarówno dla nowych akwizycji, jak i sprzedaży posiadanych nieruchomości.


Wojciech Pisz ukończył studia podyplomowe w oparciu o program MBA w Szkole Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego, jest również absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od 2006 roku posiada Licencję Pośrednika Nieruchomości.


Źródło: CBRE

30.09.2016


Tagi: Wojciech Pisz, dyrektor, dział rynków kapitałowych