ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Maciej Markowski

foto

Za rozwój usługi Workplace Strategy międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield będzie odpowiedzialny Maciej Markowski, który dołączył we wrześniu do polskiego działu Globalnej Obsługi Najemców C&W.


Maciej Markowski specjalizuje się w tworzeniu strategii środowiska pracy. Jako Dyrektor ds. Workplace Strategy będzie odpowiadał za realizację projektów zarówno w regionie CEE, jak i na rynkach EMEA. Będzie raportował do Neila McLocklina, Dyrektora działu Globalnej Obsługi Najemców i Doradztwa Strategicznego oraz Iana Scattergooda, Dyrektora działu Globalnej Obsługi Najemców w regionie CEE.


Dział Globalnej Obsługi Najemców i Doradztwa Strategicznego Cushman & Wakefield wspiera klientów w zdobywaniu nowych talentów i osiągnięciu celów strategicznych poprzez opracowywanie strategii środowiska pracy, zarządzanie umowami najmu, zarządzanie zmianami i optymalizację portfeli.


Przed dołączeniem do zespołu Cushman & Wakefield Maciej Markowski pracował przez dwa lata w londyńskim biurze JLL jako Associate Director odpowiedzialny za strategię środowiska pracy i zarządzanie zmianą dla klientów z Wielkiej Brytanii, Francji, Szwajcarii i Polski, m.in. dla British Airways, Swiss Re, Firmenich i McCann Worldgroup. Wcześniej przez rok odpowiadał za ten sam obszar działań w CBRE UK jako Senior Workplace Strategy Consultant, m.in. dla takich klientów jak Cisco, Unilever i JP Morgan. Przed wyjazdem do Londynu pracował w polskim oddziale AECOM nad projektami z zakresu strategii środowiska pracy dla takich firm jak Citibank, ING czy Accenture. Maciej Markowski jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, z wyróżnieniem ukończył studia na Wydziale Filozofii i Socjologii.


Źródło: Cushman & Wakefield

06.10.2016


Tagi: Maciej Markowski, Workplace Strategy, Dział Globalnej Obsługi Najemców i Doradztwa Strategicznego