ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Agnieszka Florczuk

foto

Do zespołu THINK Project Management dołączyła Agnieszka Florczuk, która objęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego i Prezesa Zarządu spółki. Jednocześnie firma poszerza zakres usług oraz zmienia nazwę na THINK Real Estate Services.


Agnieszka Florczuk posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Przed dołączeniem do THINK Project Management pracowała na stanowisku Asset Manager w firmie Prelios Real Estate Advisory, a wcześniej jako Property Manager zarządzała obiektami handlowymi, biurowymi oraz logistycznymi w firmach takich jak BNP Paribas Real Estate, DTZ oraz CTL Logistics Group.


W THINK Real Estate Services Agnieszka Florczuk odpowiedzialna będzie za zarządzanie operacyjne, pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój działalności firmy na polskim rynku.


THINK pod nową marką świadczyć będzie jak dotychczas usługi z zakresu zarządzania projektami, ale także bazując na doświadczeniu Grzegorza Dudziaka i Agnieszki Florczuk rozwinie zakres kompetencji dostarczając na rynek usługi takie jak audyty kosztów service charge, audyty operacyjne property i asset management, badania due diligence, audyty efektywności energetycznej oraz usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i zarządzania wybranymi obszarami funkcjonowania nieruchomości komercyjnych.


Źródło: THINK Real Estate Services

02.11.2016


Tagi: Agnieszka Florczuk, Dyrektor Zarządzający i Prezes Zarządu