ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Michał Świderski

foto

Michał Świderski, wieloletni praktyk, strateg działań marketingowych i sprzedażowych oraz doradca biznesowy został nowym dyrektorem sprzedaży i marketingu w firmie Marvipol Development.


Michał Świderski będzie kierował pracą dwóch zespołów, których wspólna strategia i cel prowadzą do sukcesu sprzedażowego firmy Marvipol S.A. na deweloperskim rynku stolicy.


Nowy dyrektor jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Bogate 15-letnie doświadczenie managerskie, marketingowe i sprzedażowe zdobył zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i u liderów rynków lokalnych, takich branż jak : motoryzacja, usługi, e-commerce, FMCG czy ostatnio nieruchomości.


Jeszcze w trakcie studiów Michał Świderski rozpoczął pracę dla polskiego oddziału koncernu PIRELLI jako produkt marketing manager. Następnie objął stanowisko kierownika marketingu w firmie AGFA sp. z o.o., a w przekształconej spółce AGFAPHOTO Poland sp. z o.o. został dyrektorem operacyjnym.


Przez wiele lat był odpowiedzialny za opracowywanie i realizacje strategii sprzedażowo – marketingowych dla firm z branży internetowej (start up’s), pełnił min. funkcję dyrektora marketingu i sprzedaży w Motoricus.com – lidera branży motoryzacyjnej w Internecie, w holdingu Digital Avenue S.A (spółka portfelowa MCI Management S.A.) pracował jako członek zarządu odpowiedzialny za marketing i rozwoju e-biznesu, był też współrealizatorem pierwszego i jedynego w Polsce multimedialnego kompleksowego przedsięwzięcia dla branży MLM/DS., w skład którego wchodziło: portal społecznościowy, magazyn bazowy, system do konferencji/ transmisji on-line oraz sklep e-commerce.


W jego portfolio znajduje się również firma Skanska Residential Development Poland Sp. z o. o., którą w 2012 r. wprowadzał na rynek polski - pracując jako członek zarządu, manager ds. marketingu i sprzedaży oraz dyrektor marketingu i komunikacji.


Michał Świderski współpracuje również jako wykładowca z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadził także indywidualne doradztwo dla zarządów prezesów i managerów jako mentor, coach czy trener. Jego specjalizacją jest podnoszenie efektowności i funkcjonalności zespołów sprzedażowych.


Prywatnie interesuje się filozofią i kulturą Dalekiego Wschodu oraz sportem. Był członkiem kadry narodowej w dalekowschodnich sztukach walki (Kung-Fu /WuShu), pokonał 4 maratony, a aktualnie jest czynnym triathlonistą przygotowującym się do Mistrzostw Świata IRONMAN na Hawajach.


Źródło: Marvipol Development

17.11.2016


Tagi: Michał Świderski, dyrektor sprzedaży i marketingu