ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Osiedle Metropolitan Park Warszawa Marki

wykres


Na terenie Marek powstaje największe osiedle mieszkaniowe dla młodych rodzin. Inwestycja podzielona jest na cztery etapy, nawiązujące akcentami estetycznymi do światowych metropolii. To właśnie Paryż, Londyn, Rzym oraz Nowy Jork tworzą klimat Metropolitan Park Warszawa Marki.


Inwestycja składa się z 218 mieszkań, które realizowane są etapami. Zakończenie pierwszego z nich planowane jest na początku 2018 roku. Mieszkańcy nowoczesnego osiedla będą mieli do swojej dyspozycji przedszkole, place zabaw oraz sklep spożywczy. Fani aktywnego spędzania czasu w niedalekiej odległości znajdą kompleks boisk sportowych, basen i sezonowe lodowisko. Na większe zakupy można się wybrać do pobliskiego Centrum Handlowego M1.


Metropolitan Park zlokalizowany jest obok rezerwatu przyrody Horowe Bagno, a kilkaset metrów od apartamentów znajduje się Jezioro Czarne, o powierzchni blisko 3 ha. Pozwala to na spędzanie czasu w spokojnej okolicy, blisko przyrody. Lokalizacja jest wygodna także dla osób, które dojeżdżają do centrum Warszawy. Przejazd z Metropolitan Park do śródmieścia stolicy zajmuje jedynie kwadrans. Dzięki budowie obwodnicy Marek na przejazd poświęcimy mniej czasu, a podróż drogą ekspresową S8 stanie się szybsza.


- W końcu powstaje osiedle, na które stać przeciętną polską rodzinę. Oferujemy lokale przy ul. Wilczej 26, które utrzymują wysokie standardy. Lokalizacja osiedla między centrum Warszawy a rezerwatem przyrody to miejsce, które gwarantuje ciszę i spokój. Nasza inwestycja w Markach jest odpowiedzią na potrzeby mieszkaniowe młodych rodzin, dla których priorytetem jest komfortowa przestrzeń i lokalizacja, ale nie stać ich na wygórowane ceny - mówi Michał Susek, Członek Zarządu Park Point.


wykres


Metropolitan Park to nowoczesne miejsce o zabudowie charakterystycznej dla osiedli segmentowych. Deweloper oferuje mieszkania z garażami, ogrodami oraz komórkami lokatorskimi.


Źródło: Park Point

22.11.2016


Tagi: inwestycja mieszkaniowa, Metropolitan Park Warszawa Marki