ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Kamil Pakosz

foto

Kamil Pakosz dołączył do Działu Reprezentacji Najemców Savills na stanowisku menagera ds. rozwoju biznesu we Wrocławiu. Kamil będzie odpowiedzialny za budowanie relacji z klientami, promocję Polski jako rynku docelowego dla Bezpośrednich Inwestycji Zagranicznych oraz rozwój Savills w polskich miastach regionalnych.


Kamil dołączył do Savills z wrocławskiego biura Colliers International, gdzie pełnił funkcję menadżera regionalnego. Odpowiadał za transakcje na rynku biurowym, budowanie relacji z kluczowymi klientami firmy oraz wspierał nowych inwestorów w procesach inwestycyjnych. Był bezpośrednio zaangażowany w projekty takich firm, jak: Amazon, B/S/H, Ocado Technology, Opera Software, brightONE czy HCL.


Wcześniej, zdobywał doświadczenie w Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, gdzie pracował na rzecz pozyskiwania i wspierania bezpośrednich inwestycji zagranicznych. Kamil był również liderem programu Polski Czempion, realizowanego na zlecenie Miasta Wrocławia, wspierającego polskie przedsiębiorstwa w ekspansji zagranicznej.


Kamil Pakosz jest zaangażowany w rozwój polskich miast i regionów, będąc aktywnym uczestnikiem think tank’ów oraz stowarzyszenia Europejskiego Centrum Innowacji Plus, którego celem jest wspomaganie zrównoważonego rozwoju polskich aglomeracji. Jest absolwentem filologii niemieckiej na Uniwersytecie Wrocławskim.


Źródło: Savills

28.11.2016


Tagi: Kamil Pakosz, menager ds. rozwoju biznesu we Wrocławiu