ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

NY Residence Wrocławska 33 w Krakowie

wykres


Terra Casa S.A. rozpoczęła budowę nowego apartamentowca – NY Residence przy ulicy Wrocławskiej 33 w Krakowie. Budynek inspirowany wielkomiejskim stylem życia Nowego Jorku oferuje 130 mieszkań o wysokim standardzie wykończenia i wyposażonych w najnowsze technologie, 4 lokale użytkowe, 100 miejsc postojowych oraz dwie rowerownie. Generalnym wykonawcą NY Residence Wrocławska 33 jest firma TK – Bud z Krakowa. Budowa zakończy się w sierpniu 2018 roku.


Wejścia do budynku, lobby i korytarze zaprojektowane zostały w sposób wyraźnie nawiązujący do nowojorskich apartamentowców. Ich elegancki wystrój podkreśli doskonale dobrane oświetlenie LED i dyskretna muzyka. Lobby wykończone zostanie z zastosowaniem naturalnego kamienia i innych szlachetnych materiałów. Nowoczesnego sznytu dodadzą panele dotykowe wind oraz multimedialny ekran informacyjny znajdujący się przy recepcji. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie concierge, ochrona oraz biometryczny system dostępu. Wejście do budynku prowadzi przez wewnętrzny zaciszny dziedziniec ze specjalnie zaprojektowaną zielenią i małą architekturą.


Inwestycja powstaje w atrakcyjnej lokalizacji, w dzielnicy Krowodrza, niecałe 2 km od Starego Miasta, z pełną własnością hipoteczną gruntu.


Źródło: Terra Casa S.A.

08.12.2016


Tagi: NY Residence, Kraków