ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT

Partnerzy:
WCL

W Legionowie powstaje nowa galeria handlowa

wykres


W Legionowie na pograniczu dzielnic: Piaski, Centrum i Bukowiec, bezpośrednio przy ulicy Zegrzyńskiej, powstaje nowa galeria handlowo-usługowa. Galeria Zegrzyńska, zostanie ukończona i oddana do użytkowania w III kwartale 2017 roku przez firmę WRI Investment Sp. z o.o. S.K.


Galeria Zegrzyńska mieści się nieopodal centrum miasta i jest unikalnym punktem komunikacyjno-komercyjnym. Jest łatwo dostępna dla klientów z Legionowa oraz okolicznych miejscowości, zlokalizowanych wokół Zalewu Zegrzyńskiego. Kameralny charakter i zielone otoczenie inwestycji, tworzą atrakcyjne miejsce, idealne do udania się na zakupy z najbliższymi, z dala od zgiełku panującego w ścisłym centrum. Powierzchnia handlowa obiektu została rozlokowana na dwóch kondygnacjach naziemnych i wynosi ponad 2200 m2 GLA. W budynku może znaleźć się nawet 20 lokali handlowych oraz punktów usługowych. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów zostanie oddany przestronny, bezpłatny parking zewnętrzny obejmujący ponad 50 miejsc postojowych (w tym miejsca dla niepełnosprawnych i matek z dziećmi). Budynek będzie w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.


Obiekt jest już w 63% wynajęty. Do grona najemców Galerii Zegrzyńskiej dołączyła m.in. jedna z największych sieci fitness w kraju - ZDROFIT. Ponadto na parterze znajdą Państwo punkt z prasą, piekarnio-cukiernię, aptekę, sklepy z odzieżą i obuwiem. Kolejne znane brandy czekają w kolejce na podpisanie umów.


Inwestorem jest polska spółka WRI Investment Sp. z o.o S.K.


Źródło: WRI Investment Sp. z o.o S.K

10.01.2017


Tagi: Galeria Zegrzyńska , Legionowo