ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Agnieszka Krzekotowska

foto

Agnieszka Krzekotowska awansowała na stanowisko dyrektora ds. relacji z klientami w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Colliers International.


Jako Clients Relationship Director Agnieszka będzie odpowiedzialna za budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, pozyskiwanie nowych projektów, koordynację procesów przetargowych wewnątrz firmy oraz poszukiwanie nowych technologii i rozwiązań poszerzających ofertę dla klientów działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers.


Agnieszka Krzekotowska dołączyła do Colliers International w 2009 roku na stanowisku zarządcy nieruchomości. Posiada ponad 10 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych, m.in. w pracy z takimi klientami, jak: Triuva, Union Investment, Tristan Capital Partners, Immobel, Arka, BPH, Zepter International, Valad czy Ghelamco. Dotychczas koordynowała zarządzanie 16 obiektami biurowymi należącymi do zagranicznych funduszy, o łącznej powierzchni około 200 000 mkw. Do jej obowiązków należało zarządzanie zespołem zarządców nieruchomości, wsparcie w przygotowaniu procedur i standardów dla działu, przejmowanie nowych projektów w zarządzanie, a także implementacja procedur i procesów w nowych nieruchomościach.


Agnieszka jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oraz podyplomowych studiów Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie na kierunku zarządzanie nieruchomościami. Jest też członkiem prestiżowej organizacji RICS i posiada licencję zarządcy nieruchomości.Źródło: Colliers International

09.02.2017


Tagi: Agnieszka Krzekotowska, dyrektor, Dział Zarządzania Nieruchomościami