ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Katarzyna Michnikowska

foto

Katarzyna Michnikowska awansowała na stanowisko dyrektora w dziale Doradztwa i Badań Rynku Colliers International. Jako dyrektor Katarzyna będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z nimi, współpracę z biurami regionalnymi oraz reprezentowanie firmy na konferencjach.


Katarzyna Michnikowska dołączyła do zespołu Colliers International w 2014 roku jako starszy analityk w dziale Doradztwa i Badań Rynku. Specjalizuje się w badaniach i analizach rynku handlowego. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Karierę zawodową rozpoczęła w Polskiej Federacji Rzeczoznawców Majątkowych, gdzie miała okazję uczestniczyć w tworzeniu regulacji prawnych i działaniach edukacyjnych związanych z tworzeniem zawodów rzeczoznawcy majątkowego, pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości. Doradzała między innymi przy projektach takich, jak: Stary Browar w Poznaniu i Galeria Katowicka w Katowicach.


Dział Doradztwa i Badań Rynku Colliers International zajmuje się badaniami i szeroko pojętym doradztwem dla klientów w zakresie rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, w szczególności: biurowych, handlowych, magazynowych i przemysłowych. Zakres usług obejmuje analizy ekonomiczne i badania rynku z uwzględnieniem przyszłych trendów, analizy opłacalności, analizy konkurencji, strategie inwestycyjne czy analizy lokalizacji.Źródło: Colliers International

16.02.2017


Tagi: Katarzyna Michnikowska, dyrektor, Dział Doradztwa i Badań Rynku