ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Osiedle Przystanek Praga

wykres


Deweloper Victoria Dom wprowadził do oferty 185 mieszań w ramach inwestycji Przystanek Praga realizowanej na warszawskiej Pradze. Oddanie do użytku planowane jest w czwartym kwartale 2018 r. To już trzeci projekt deweloperski uruchomiony w tym roku przez Victoria Dom.


Osiedle Przystanek Praga powstanie na warszawskiej Pradze, przy ulicy Boremlowskiej 48. Nowy projekt zakłada realizację dwóch budynków oferujących łącznie 185 lokali. Generalnym Wykonawcą jest firma Łucz-Bud.


Przystanek Praga to już trzecia inwestycja uruchomiona przez Victoria Dom w tym roku. W efekcie w tym roku do oferty wprowadzono już łącznie 373 lokale. Pierwszym tegorocznym projektem było osiedle Viva Garden 4 powstające na warszawskiej Białołęce. Docelowo dostarczy 88 mieszkań. Druga inwestycja, która poszerzyła ofertę dewelopera o kolejnych 100 lokali to Osiedle Classic 5 na warszawskim Tarchominie. Zarząd Victoria Dom zakłada, że w skali całego roku wprowadzi do oferty łącznie około pięciu nowych projektów. Będą to nowe inwestycje lub kolejne etapy dotychczas realizowanych osiedli. Deweloper planuje jednocześnie osiągnięcie w 2017 roku sprzedaży na poziomie około 700 lokali.


Źródło: Victoria Dom

01.03.2017


Tagi: inwestycja mieszkaniowa, Osiedle Przystanek Praga