ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Budynek Neopolis w Łodzi

wykres


Rozpoczęły się prace przy Neopolis, kolejnej inwestycji firmy REAL Development Group. W Łodzi, przy ul. Kopcińskiego 13/19 nieopodal Ronda Solidarności powstanie jedenastopiętrowy budynek, w którym znajdzie się ponad 200 mieszkań. Jak zapewniają inwestorzy, będzie to idealne miejsce dla osób aktywnych, żyjących dynamicznie, odnajdujących się w szybkim rytmie miasta.


Z Neopolis będzie blisko do wszystkich ważnych miejsc. Na wyciągnięcie ręki znajdują się – Manufaktura, ulica Piotrkowska, dworzec Łódź Fabryczna, EC 1, strefa biznesowa w Nowym Centrum Łodzi, a także kompleksy parkowe, placówki edukacyjne, uczelnie wyższe z bogatym zapleczem akademickim, atrakcje rozrywkowe i kulturalne.


W pobliżu Neopolis jest również duży, miejski węzeł komunikacyjny. Można stamtąd szybko i wygodnie dotrzeć do autostrady. To sprawia, że Neopolis zachęca do aktywnego korzystania z uroków miasta i jego otoczenia (niedaleko znajduje się także Las Łagiewnicki, centrum rekreacyjne Łodzi). Blisko są trasy dla biegaczy i rowerzystów w Parku 3 Maja, stacja roweru miejskiego, basen AZS.


Źródło: REAL Development Group

31.03.2017


Tagi: budynek mieszkalny, Neopolis