ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Osiedle Aleja Wiśniowa w Zalasewie

wykres


Rusza budowa nowego osiedla dewelopera Planetbud. W ramach inwestycji Aleja Wiśniowa powstaje 29 dwulokalowych domów bliźniaczych przy ulicy Rivoliego w Zalasewie. Każdy będzie posiadał własny ogródek i dwa miejsca postojowe. Przewidywany termin realizacji projektu i przekazania kluczy mieszkańcom to II kwartał 2018 roku.


Prace na Alei Wiśniowej już się rozpoczęły. Przygotowano teren pod budowę, wylano beton pod fundamenty, a obecnie stawiane są ściany parterów. Planetbud zapewnia, że jeszcze w tym miesiącu budynki osiągną poziom pierwszego piętra. – Prace postępują zgodnie z harmonogramem. Planujemy kwiecień zakończyć wzniesieniem większości domów na wysokość piętra. Wszystko wskazuje na to, że i ten plan zostanie osiągnięty – mówi Weronika Potarzycka, specjalistka z biura sprzedaży Planetbud Developement.


Zalasewo to piękna miejscowość, która graniczy ze Swarzędzem. Od Poznania oddalona jest zaledwie półtora kilometra, a sprawny dojazd do serca Wielkopolski zapewnia także komunikacja miejska.


Aleja Wiśniowa to niejedyna inwestycja prowadzona przez Planetbud. W ubiegłym roku rozpoczęła się też budowa Alei Bukowej przy ulicy Kórnickiej w Zalasewie.


Źródło: Planetbud

06.04.2017


Tagi: osiedle Aleja Wiśniowa, Zalasewo